Jak widać, są dobre próbki i złe próbki. Dobre to te od pijaństwa a złe od wybuchu...
Cała ta sprawa z „honorowaniem” generała, dla mnie osobiście jest mocno żenująca. Facet „szefował firmie” która doprowadziła do dwóch olbrzymich katastrof i za to teraz będzie miał pomniki i uchwały honorowe...
Takie rzeczy tylko w Polsce
Pisowskiej Polsce...


Komentarze
Pokaż komentarze (17)