pazdziernikowa pazdziernikowa
928
BLOG

To generał Błasik był w końcu pijany czy nie?

pazdziernikowa pazdziernikowa Polityka Obserwuj notkę 17

 

Próbki, które przeleżały w Rosji kilka lat mają, umówmy się, średnią wartość - mówił w programie "Kropka nad I" Adam Hofman, rzecznik PiS. Odniósł się w ten sposób do publikacji "Gazety Wyborczej" i - jak zauważyła Monika Olejnik - "Naszego Dziennika", które napisały o ekspertyzach biegłych z Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji w Warszawie. Ekspertyzy te wykluczają możliwość wybuchu na pokładzie Tu-154M w Smoleńsku.

 

Jak widać, są dobre próbki i złe próbki. Dobre to te od pijaństwa a złe od wybuchu...

Cała ta sprawa z „honorowaniem” generała, dla mnie osobiście jest mocno żenująca. Facet „szefował firmie” która doprowadziła do dwóch olbrzymich katastrof i za to teraz będzie miał pomniki i uchwały honorowe...

 

Takie rzeczy tylko w Polsce

 

Pisowskiej Polsce...

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (17)

Inne tematy w dziale Polityka