pazdziernikowa pazdziernikowa
1306
BLOG

Bezczelny kłamca i manipulant Prezydentem Rzeczypospolitej?

pazdziernikowa pazdziernikowa Kultura Obserwuj notkę 39

Był udział w ułaskawianiu pisowskich kolesi, skazanych przez sąd za przestępstwa...
Była obrona interesów pisowskich oligarchów, poprzez opóźnianie wejścia w życie ustawy, broniącej zwykłych ludzi, którzy lokowali ciężko zarobione pieniądze w SKOKach...

Teraz mamy do czynienia z bezczelnym kłamstwem i manipulacją. Jest to poziom tak wysoce obrzydliwy, że aż ciężko komentować nie naruszając dobrych obyczajów i kultury. Właściwie jest to zupełnie niemożliwe.
Na filmie jaki ze spotkania kandydata PiS z wyborcami w Gorzowie Wielkopolskim opublikowała gorzowska Wyborcza.pl, widać, jak Andrzej Duda komentuje sobotnią, organizacyjną porażkę z zawodów żużlowych które odbyły się na Stadionie Narodowym.

Trzeba skończyć z polityką dziadostwa i prowizorki, której najlepszym obrazem i symbolem rządów Platformy był najpierw "basen" na Stadionie Narodowym, a ostatnio tor żużlowy - powiedział Andrzej Duda.”

Tyle było transmisji z zawodów na cały świat. To jest partia, która przynosi Polsce chlubę, tak? Obciach po prostu i wstyd. Pokaz dziadostwa i niedoróby - ocenił.”
Organizatorem cyklu Speedway Grand Prix jest firma BSI.
Wykonawcą jednorazowego toru na którym jeździć się nie dało, jest firma Speed Sport prowadzona przez Ole Olsena!

Ole Olsen potwierdził, że czuje się również odpowiedzialny za awarię maszyny startowej i przyznaje się do bezradności przy próbie naprawy tego urządzenia. - Żałuję tego, co się stało. Ciężko pracowaliśmy, aby to naprawić, ale tak naprawdę byliśmy bezsilni. Użyliśmy tej samej maszyny i części, które funkcjonowały podczas turniejów w Sztokholmie i Kopenhadze. Następnym razem będę dysponował dodatkowymi częściami, aby zapobiec podobnym wydarzeniom - zakończył Ole Olsen.
11 października 2008 roku w Niemczech, na ultranowoczesnej Arenie auf Schalke w Gelsenkirchen Ole Olsen zrobił to samo. Zamiast wielkiego święta żużla był skandal i wielki niesmak. Nawierzchnia była zbyt mokra, a jazda mogłaby się okazać zbyt niebezpieczna dla żużlowców...
Czy tam też odpowiedzialna była PO panie Duda?
W sytuacji kiedy media na całym świecie piszą o kompromitacji firm BSI i Speed Sport, nasz polski kandydat na Prezydenta Rzeczypospolitej, obrzuca gównem nasz rząd... Polski...Co na to Maciej Świrski i Reduta Dobrego Imienia, Polska Liga Przeciw Zniesławieniom?

I jeszcze wypowiedź redaktora Stanowskiego, tak chętnie ostatnio cytowanego przez środowisko popierające pana Dudę...
Krzysztof Stanowski
Jeśli Andrzej Duda obwinia Platformę Obywatelską za Grand Prix w żużlu na Stadionie Narodowym, to niestety jest skończonym kretynem.

http://sport.tvn24.pl/zuzel,118/ole-olsen-jako-organizator-zepsul-tez-grand-prix-niemiec-w-2008-roku,534919.html

http://eurosport.onet.pl/zuzel/grandprix/skandynawskie-media-farsa-na-stadionie-narodowym/zmgpvg

http://eurosport.onet.pl/zuzel/grandprix/gp-polski-ole-olsen-w-koncu-przemowil-glowny-winowajca-skandalu-oddala-od-siebie/vwxsdz

http://eurosport.onet.pl/zuzel/grandprix

http://wiadomosci.radiozet.pl/Wiadomosci/Kraj/Duda-o-zuzlu-na-Narodowym-To-symbol-rzadow-PO-00004101

 

 

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (39)

Inne tematy w dziale Kultura