Piotr Maciej B.C. Piotr Maciej B.C.
676
BLOG

Sprawa Cieszewskiego - ciąg dalszy

Piotr Maciej B.C. Piotr Maciej B.C. Katastrofa smoleńska Obserwuj temat Obserwuj notkę 7

 Tomasz Cekielski wbrew oskarżeniom poszedł za ciosem i we wczorajszym programie ponownie zajął się tematem tajemnic z przeszłości Crisa Cieszewskiego.

Część poświęcona Cieszewskiemu miała niejako charaktrer odpowiedzi na zarzuty Macierewicza i ludzi z mediów, które sprzyjają jego zespołowi. Najciekawsza jest rozmwa z Cecylią Kutą na której pracę powoływał się Macierewicz i jeden z blogerów Salonu w swoich komentarzach pod moim poprzednim wpisem dotyczącym tej tematyki. Badaczka IPN twierdzi, że nie badała przeszłości Cieszewskiego

Ciekawe w jaki sposób poseł Macierewicz się odniesie do wczorajszego programu Sekielskiego. Odpowiedź na to poznamy dziś po 14:00 gdy odbędzie się posiedzenie zespołu Macierewicza. 

Link do programu: http://vod.tvp.pl/audycje/publicystyka

https://twitter.com/Piotrek1988

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (7)

Inne tematy w dziale Polityka