polfic
Logik
30 obserwujących
1095 notek
405k odsłon
640 odsłon

Korwin zły, Kaczyński dobry

Wykop Skomentuj81

Witam,

Jako, że jak wiadomo analitykiem jestem najlepszym, w ramach niesienia kaganka oświaty piszę tę notkę.

Naczytałem się tutaj miliona wypowiedzi na temat Korwina i jego hmmm... umiejętności niszczenia, kanalizowania itp itd prawicowych wyborców. Nie będę tu go bronił bo jak jest każdy widzi.

Jednakowoż ... jeżeli jego za coś krytykujecie, to spójrzcie też na innych. A raczej na jednego, na pana Kaczyńskiego, którego stawiacie niejako w kontrze. A fakty są takie i bezlitosne:

- to PJK montował rząd Mazowieckiego, który, jak sami piszecie, okazał się prokomunistyczny, ze znienawidzonym przez Was samych Balcerowiczem.

- to PJK naraił nam Wałęsę na prezydenta, o którym sami mówicie teraz, że to głupek i do tego Bolek.

- to PJK rozwalił pierwszy rząd PiS po dwóch latach, oddając władzę oszustom z PO na całe 8 lat,

- to PJK rozwalił drugi rząd PiS też po dwóch latach, oddając władzę peowskiemu banksterowi, który uparł się zniszczyć polskich przedsiębiorców.

I takie są fakty, którym nikt nie może zaprzeczyć. Więc jeżeli zarzucacie Korwinowi niszczenie, kanalizowanie itd itp prawicowych wyborców; to i zarzućcie też Kaczyńskiemu.

No i druga sprawa. Mówi się, że Korwin rozwalił rząd Olszewskiego poprzez zgłoszenie ustawy lustracyjnej. I dlatego na pewno to agent. Na ale spójrzcie na PJK. Co zrobił dla ujawnienia agentury? Tak konkretnie. W końcu parę lat podobno rządził. Powiecie, że zlikwidował WSI. Na ale sami mówicie, że WSI działa, sami nimi straszycie. Mówicie o WSI24 nawet. To jak zlikwidował, skoro działa? Hę? No i gdzie jest aneks do raportu z likwidacji WSI? Ktoś widział, ktoś słyszał?

I takie są fakty, którym nikt nie może zaprzeczyć.

Ja to nawet psychologicznie rozumiem, to, że chcecie pomyśleć o sobie "Wygraliśmy, wygramy, pokonaliśmy, pokonamy". Ale zapewniam, Was, że to zwykłe chciejstwo. I jak byście się nad tym na chłodno zastanowili, bez emocji, to mi byście przyznali rację. A, jak wszyscy wiedzą, rację mam zawsze.

I na koniec dodam z innej beczki: Jeżeli ktoś głosuje na gościa, który mówi coś w rodzaju: "Przedsiębiorcy MUSZĄ płacić więcej, bo ja CHCĘ, żeby Polacy więcej zarabiali", to znaczy, że kompletnie stracił instynkt samozachowawczy.

Pozdrawiam :)

Wykop Skomentuj81
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka