Tędy i owędy
Nie siedzę okrakiem na barykadzie!
80 obserwujących
2126 notek
2831k odsłon
975 odsłon

Komitet Obrony Demokracji: tak kłamie Wikipedia

Wykop Skomentuj34

"Komitet Obrony Demokracji (KOD) – polski ruch społeczny i stowarzyszenie założone 2 grudnia 2015 w odpowiedzi na politykę obozu rządowego Prawa i Sprawiedliwości." - podaje Wikipeda, Wielka Kłamczyni. Dwa kłamstwa w jednym zdaniu: KOD powstał 19 listopada 2015 r., sporo przed zmianami w Trybunale Konstytucyjnym - co jest oczywiste, skoro pierwsze, inauguracyjne posiedzenie Sejmu miało miejsce 16 listopada. Posiedzenie, na którym nie zostały podjęte ŻADNE decyzje poza personalnymi.

Nieprawdopodobne jest, że w przestrzeni publicznej mogą bezkarnie funkcjonować aż tak bezczelne kłamstwa - kłamstwa zupełnie jak z Orwella! To już nie są żadne fake newsy, tylko prawdziwe, pełnokrwiste, obrzydliwe i podłe kłamstwa rodem z Ministerstwa Prawdy!

Oczywiście Wikipedia sama się nie pisze i nie edytuje, więc ktoś miał interes w tym, żeby aż tak ordynarnie kłamać na temat naszej historii najnowszej - a kto, to pewnie do sprawdzenia w redakcji Wikipedii. I radzę służbom się tym zainteresować, ponieważ takie kłamstwa są niesłychanie niebezpieczne, gdyż stawiają PiS w złym (nieprawdziwym) świetle i maskują fakt, że KOD powstał, ZANIM PiS zdążyło podjąć jakąkolwiek decyzję - a to świadczy o fakcie, że - praktycznie ze 100% pewnością - KOD to twór wymyślony przez wrogów Polski, chcących rozwalić naszą Ojczyznę od środka.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Komitet_Obrony_Demokracji

Wykop Skomentuj34
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka