76 obserwujących
2004 notki
2660k odsłon
441 odsłon

Panie prezesie Kaczyński - pan już po operacji. A co z innymi? ...

Wykop Skomentuj26

Z publiczną służbą zdrowia, na szczęście (w niemalowane! ...) mam do czynienia dość rzadko. Ostatnio, gdy śp. ojca zapisywałam na operację zaćmy, na którą czekał półtora roku - było to, a jakże, za schyłkowego reżimu króla Europy, wówczas jeszcze w randze premiera. Niestety, dziś miałam tę smutną okoliczność ponownie: i teraz już wiem, że totalna opozycja na pewno ma rację co do opieki zdrowotnej.

Dla bliskiej osoby musiałam znaleźć w miarę przyzwoity termin na operację stawu biodrowego. W Warszawie. Weszłam więc beztrosko na stronę https://terminyleczenia.nfz.gov.pl/ , odkliknęłam co trzeba i zobaczyłam, że najbliższy termin to koniec kwietnia w szpitalu bródnowskim. Po wykonaniu jakichś pięciu telefonów (niemiłe odsyłanie od Annasza do Kajfasza) dodzwoniłam się do rejestracji, gdzie usłyszałam, że owszem, można moją krewną zapisać. Do lekarza w ichnim szpitalu. Na październik ...

Okazuje się, że daty podane na stronie NFZ to zwykła ściema, a realny termin operacji - w NAJSZYBSZYM możliwym terminie - to co najmniej rok! W innych szpitalach, oczywiście, o wiele, wiele dłużej!

Jestem wyborcą PiS od bardzo dawna. W ostatnich wyborach też głosowałam na PiS, bo - jak zwykle - brak przyzwoitej alternatywy. Doceniam, że dzięki partii JarKacza sporo się w Polsce zmieniło - niemniej brak JAKICHKOLWIEK pozytywnych zmian w lecznictwie uważam za prawdziwy skandal. W zamian za to ja, suweren, jestem karmiona bezczelną i nachalną propagandą sukcesu oraz ordynarnie OKŁAMYWANA w żywe oczy!

Panie prezesie - uprzedzam. Jeśli PiS nie poprawi radykalnie sytuacji w bardzo ciężko chorej służbie zdrowia, to na następne wybory nie pójdę i będę na to namawiać wszystkich tych, na których mam wpływ.

Nie was wszystkich opozycja totalna wyaresztuje, skoro tak podstawowej sprawy dla ludzi nie potraficie załatwić.

Wykop Skomentuj26
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo