Tędy i owędy
Nie siedzę okrakiem na barykadzie!
83 obserwujących
2238 notek
2926k odsłon
  520   0

Szczepimy się? Ostatnia prosta? ...

Jak to szło? Przecież to tylko dwa tygodnie - wytrzymasz! Nie odwiedzaj chorej babci, żebyśmy wszyscy się spotkali w kolejne święta! Hura, są szczepionki, teraz to już z górki! A nie, sorki, trzeba przyjąć trzecią dawkę, bo poprzednie zanikają po kilkunastu tygodniach. No, może szczepionki i nie są wieczne, może nie przeciwdziałają chorobom i śmierci, ale na pewno sprawiają, że jeśli nawet zaszczepiony zachoruje, to przebieg choroby będzie mieć lżejszy i nie trafi do szpitala.

No to proszę bardzo: tu już trudno będzie kłamać tak zawzięcie, jak do tej pory robi to oficjalna propaganda:

Tadeusz Truskolaski, prezydent Białegostoku, trafił do szpitala z powodu Covid-19. I nie są to żadne fake newsy, tylko informacja pochodząca od samego prezydenta, który napisał na twitterze: "Drodzy białostoczanie, COVID-19 nie ominął także mnie. Od wczoraj jestem w szpitalu. Zapewne dzięki pełnemu zaszczepieniu choroba przebiega łagodniej". Prezydent dodał także (być może funkcje intelektualne ma upośledzone z powodu choroby, inaczej pewnie by się aż tak nie ośmieszał): "Dbajcie o siebie, szczepcie się i pozostańcie zdrowi".

Ponieważ jestem osobą łagodną i życzliwie nastawioną do bliźnich, uważam, że z tym łagodnym przebiegiem choroby prezydent Truskolaski ściemna - inaczej znaczyłoby to, że wpycha się na miejsce naprawdę mocno chorych i że lekarze w białostockim szpitalu biorą udział w tym haniebnym procederze. Nie posądzam tych wszystkich ludzi - wolę sądzić, że jednak choroba nie ma aż tak łagodnego przebiegu, jak pan prezydent by sobie życzył.

Oto mamy kolejny, oficjalnie potwierdzony przypadek ciężkiego przebiegu Covid-19 u zaszczepionej osoby. Temu nie można zaprzeczyć, zakłamać, zamilczeć.

Czy nadal będziemy - w różny sposób - przymuszani do wątpliwej jakości szczepionek, które niosą duże ryzyko ciężkich i śmiertelnych NOP-ów, a nie gwarantują NIC - ani zdrowia, ani nawet przeżycia, czy może rządzący wreszcie się opamiętają i przestaną podważać tę resztkę kapitału zaufania społecznego, która jeszcze w niektórych osobach pozostała? ...

A panu prezydentowi Truskolaskiemu życzę zdrowia z całego serca!

https://www.onet.pl/informacje/onetbialystok/bialystok-prezydent-miasta-trafil-do-szpitala-w-zwiazku-z-covid-19/n4t7fzw,79cfc278

Lubię to! Skomentuj18 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości