66 obserwujących
1842 notki
2431k odsłon
966 odsłon

Michnik, Bolek, Wiosna jesienią i bezczelność złodzieja

Wykop Skomentuj27

Tym razem wyjątkowo krótko, bo generalnie pilnuję pieczenia miąs i takie tam (wiadomo - zbliżają się święta, oba dni tym razem u nas, więc żartów nie ma), ale po prostu nie mogę się powstrzymać, tak mnie dzisiejszy dzień polityczny rozbawił.

Wałęsa zaapelował do nauczycieli, żeby przerwali strajk, bo "z tym rządem" nie da się rozmawiać i w ogóle, po wyborach, jak wygra antypis, to zadowoli nauczycieli niczym Barbarella. A nauczyciele, zajęci chyba próbami do Eurowizji nauczycielskiej, Bolka olali i strajk kontynuują. Jaki autorytet, taki posłuch.

Michnik Adam uraczył nas proroctwem: że zakonnica, w ciąży, że pasy, że wypadek ... Czyli - upadły guru ze źle skrywaną wściekłością zwomitował, że kandydaci PiS do PE to "nieuki, analfabeci, niekompetentni politycy". No pewnie - nie każdy się załapał na złote lata geszefciarstwa w Polsce, jak tacy politycy jak Michnik czy Janusz Lewandowski tudzież Jerzy Buzek oraz Tusk Donald!

Robert Biedroń, o którym media dziś pisały, że dwie dekady temu miał sprawę o pobicie matki i brata, stanowczo tym pogłoskom zaprzeczył. Do dementi dołączyła również matka. Otóż nic podobnego - Biedroń wcale nie bił, tylko był bity. Przez ojca, pijaka i Bóg wie co jeszcze (przestaję się dziwić, że Biedroń jest pederastą). No i ten ojciec właśnie zmusił całą rodzinę do złożenia FAŁSZYWYCH ZEZNAŃ przed sądem. Jak by to napisał Ziemkiewicz: niech rzuci kamieniem ten, kto nigdy nie kłamał przed sądem:)

Jako zatwardziała wielbicielka najmądrzejszej pod słońcem literatury, czyli s-f, nie mogę się nacieszyć: na Ziemi wylądował Obcy! Obcy ma dziwny i straszny wygląd, nazywa się Jan Vincent bez Pesel Rostowski i wybełkotał coś w rodzaju, że przelanie tej resztówki OFE, której on sam razem z Tuskiem, Sikorskim i resztą ferajny nie zdążył przeputać u Sowy, to bezczelna kradzież. Zdaje się, że kosmita Rostowski bełkotał nawet coś o bezczelnej kradzieży - nie pamiętam, a sprawdzać mi się nie chce, bo zaćpani kosmici to nie mój target. Pamięć podsunęła mi tylko słowa Piłsudskiego o tych k.rwach nachalnych i bezczelnych. A to Mickiewicz nosi miano wieszcza :)


Wykop Skomentuj27
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka