Tędy i owędy
Nie siędzę okrakiem na barykadzie!
73 obserwujących
2027 notek
2690k odsłon
522 odsłony

No i afera sądowa nabrała nowego wyrazu :)

Wykop Skomentuj14

Co ludzi najbardziej wkurza? Na pewno na jednym z pierwszych miejsc jest moralizowanie stosowane przez starych, zdegenerowanych dziadków, którzy - zaniam im zesztywniały stawy i dopadły inne starcze dolegliwości - słynni byli w całej okolicy z zaliczania kolejnych podbojów miłosnych. Ta hipokryzja ludzi wkurza ludzie nieodmiennie od stopnia zażyłości ze starymi j......i. A w takiej właśnie sytuacji jest opozycja totalna, która żądała (i dostała) dymisji ministra Piebiaka w związku z - jak to kłamliwie ujmowano - farmą trolli w Ministerstwie Sprawiedliwości, podczas gdy to poseł Platformy Obywatelskiej, Krzysztof Brejza, zorganizował PRAWDZIWĄ farmę trolli w swojej rodowej posiadłości, czyli urzędzie prezydenta Inowrocławia - prywatnie: ojca Brejzy Młodszego. Katonika :)

W Ministerstwie Sprawiedliwości poleciały głowy, bo jedna - JEDNA - psychicznie chora alkoholiczka była ponoć zadaniowana przez wiceministra, który NATYCHMIAST podał się do dymisji. Prezydent Inowrocławia pozwolił, by synuś Brezja zorganizował - za publiczne pieniądze - całe Przedsiębiorstwo Nienawiści, gdzie zatrudniani i opłacani przez urząd Brejzy-tatusia internauci rzucali się całymi watahami na wrogów wskazanych przez Brejzę Młodszego. Katonika :)

Alejaja, alejaja, alejaja!

Ja się już wyłącznie zastanawiam: czy naprawdę Schetyna nie zdaje sobie sprawy, że odpalać przeciwko PiS może WYŁĄCZNIE takie sprawy, gdzie totalitaryści są czyści niczym niemowlę o godzinie dwudziestej, czy po prostu NIE MA takiego pola, gdzie Platforma Oywatelska pospołu z chłopskimi synami nie zaminowałaby wcześniej nielegalnymi lub wręcz: przestępczymi działaniami? ....

Wykop Skomentuj14
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka