75 obserwujących
1987 notek
2642k odsłony
419 odsłon

Wardęga na prezydenta!

Wykop Skomentuj14

Don Tuskowi ochwaciła się biała chabeta. Don Tusk nie uratuje demokracji w Polsce (tak, jakby było co ratować po 151900. przypadku jej upadku w ciągu tych strasznych czterech lat) - i Antypis stoi w rozkroku: może tak zatrudnić Nurowską i Holland, żeby użyły swoich niezawodnych czarów voo doo do przymuszenia Wielkiego Dona do startu? A może zrobić prawybory? Albo przeciwnie; wystawić jak największą liczbę kandydatów przeciwko Dudzie licząc na to, że wyborcom się omsknie i zagłosują - dajmy na to - na Kosiniaka albo choćby Kamysza? ...

Nie mogę patrzeć, jak ludzie się staczają z powodu braku odpowiedniego kandydata Antypisu na prezydenta, w związku z czym podsuwam trop oczywisty: wystawcie Wardęgę! Jego kanał na YT ma 3,6 mln subskrynentów (drugi, taki jakby pomocniczy, dodatkowo prawie 400 tysięcy, co razem daje przyzwoity wynik - około 4 milionów pewnych wyborców. Jasne: to nie wystarczy, ale proszę zauważyć, że Wardęga swoją popularność zdobył działając zupełnie sam - bez wsparcia finansowego i instytucjonalnego. Gdyby tak wszystkie pieniądze z dotacji budżetowych oraz z reklamówek niemieckich i rosyjskich tudzież sorosowych władować w promocję blogera, to jego popularność poszybowałaby w górę niczym balon.

Nie płaczcie więc, Antypisie! Rozejdźcie się, niczym w starych bajkach, w cztery świata strony (każda partia do kraju założycielskiego) i wytłumaczcie, że ta inwestycja jest po prostu niezbędna. Inaczej to już tylko płacz i zgrzytanie zębami!

Dał radę Olek Alkoholek, Bolek, Bronisław Z Wąsami i Bez, da radę i Wardęga - zwłaszcza, że jest to człowiek ideowy politycznie na miarę Antypis. Mianowicie youtuber ma misję: chce zmiany prawa w Polsce tak, by można było pić alkohol pod chmurką. Każdy ma swoje marzenia, prawda? Platforma Obywatelska np. miała takie marzenie, żeby stworzyć Polskę przyjazną lobbystom, i dlatego Tusk powołał palikocią Komisję Przyjazną Przekrętasom. Wardęga przy tym to naprawdę państwowiec:)

A gdy już Wardęga zostanie tym prezydentem z woli Antypisu, to powinien się ożenić z Klaunem Jachirą. To byłoby małżeństwo szyte na miarę potrzeb Totalitarnej Opozycji! Prezydent Spiderman Wardęga i i Klauna Jachira - Pierwsza Dama.

Od razu przypomina się Bronisław Niezapomniany i jego urocza małżonka ....


Wykop Skomentuj14
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka