3 obserwujących
27 notek
78k odsłon
  78   0

Loteria dla franczyzobiorców Żabki już trwa. W puli nagrody za ponad pół mln zł

Loteria dla franczyzobiorców Żabki już trwa.
Loteria dla franczyzobiorców Żabki już trwa.
Żabka od wielu lat promuje płatności bezgotówkowe. We wszystkich ponad 7500 sklepach sieci można zapłacić za zakupy i usługi na wiele sposobów m.in. kartą, smartwatchem etc. We współpracy z Visa zaprosiła ponad 6000 franczyzobiorców do udziału w loterii TransAKCJA Visa. W puli znalazło się ponad 6100 nagród o łącznej wartości ponad 500 000 zł. Samochód Toyota Aygo, czyli jedna z nagród kwartalnych, właśnie trafił do rąk franczyzobiorczyni Żabki z Wielkopolski.

Loteria dla franczyzobiorców Żabki

– Żabka kieruje się ideą franczyzocentryczności, w ramach której potrzeby franczyzobiorców są dla nas priorytetem. Stale poszukujemy i wdrażamy rozwiązania mające ułatwić pracę współpracujących z nami franczyzobiorców, organizujemy szkolenia poszerzające ich wiedzę i kompetencje. Teraz zapraszamy naszych franczyzobiorców do wspólnej zabawy. O tym, że udział w loterii bardzo się opłaca, przekonała się właśnie nasza franczyzobiorczyni, do której trafiła Toyota Aygo, czyli pierwsza – z trzech – nagród kwartalnych rozlosowywanych w ramach TransAKCJI Visa – mówi Przemysław Kijewski, Dyrektor ds. Operacyjnych, Żabka Polska.

– Visa to zaufana platforma, która umożliwia rozwój handlu, a przy tym działa dla wszystkich i wszędzie. Lokalne biznesy, takie jak sklepy sieci Żabka, świetnie adaptują się do zmian. Teraz płatności zbliżeniowe Visa umożliwiające wygodne i szybkie zakupy mogą także pomóc franczyzobiorcom w wygraniu atrakcyjnych nagród – mówi Katarzyna Zubrzycka, Dyrektorka działu detalistów i agentów rozliczeniowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, Visa.

Jak wziąć udział w loterii dla franczyzobiorców Żabki?

Franczyzobiorcy Żabki, by wziąć udział w zabawie, muszą wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie internetowej Visa, światowego lidera płatności cyfrowych: www.visa.pl/transakcjavisa. Od tego czasu każda transakcja dokonywana kartą Visa w sklepie danego franczyzobiorcy daje mu jeden los w loterii. Każdy los bierze udział w aż trzech losowaniach – w losowaniu nagród: kwartalnej, miesięcznej oraz tygodniowej.

W sumie w ramach loterii TransAKCJA Visa do wygrania są trzy nagrody kwartalne w postaci samochodu Toyota Aygo. Raz w miesiącu losowana jest także nagroda pieniężna w wysokości 10 000 zł. Do wygrania są również bony na zakupy w sklepach sieci Żabka oraz w serwisie Allegro, plecaki turystyczne oraz kubki termiczne. Okres promocyjny trwać będzie do 31 grudnia 2021 r.

Franczyza z Żabką

Swój biznes z Żabką prowadzi już ponad 6000 osób w 950 miejscowościach w całej Polsce. Sieć zapewnia im zatowarowany, umeblowany i gotowy do przyjęcia klientów, nowoczesny sklep w atrakcyjnej lokalizacji wynajętej przez Żabkę. Gwarantuje ona także swoim franczyzobiorcom pełne wsparcie serwisowe, informatyczne, logistyczne czy marketingowe. Ponadto wyposaża przedsiębiorców w nowoczesne narzędzia, jak aplikacja mobilna Cyberstore, która pozwala monitorować z poziomu smartfonu procesy zachodzące w sklepie. Franczyzobiorcy mogą korzystać również z szerokiego pakietu szkoleń, a na każdym etapie działalności liczyć na wsparcie merytoryczne zarówno ze strony Partnerów ds. sprzedaży, jak i dedykowanej jednostki – Centrum Wsparcia Franczyzobiorców.

Więcej o franczyzie z Żabką: na www.zabka.pl/franczyza

Czytaj też:

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Gospodarka