Wszystko o ludziach i świecie.
Szukaj dogłębnie.
5 obserwujących
203 notki
180k odsłon
  3585   0

Wychowywanie chłopaka na męża

 

 

Wychowywanie chłopaka na męża

No właśnie, gdzie ci mężczyźni??? Ja już bzika dostaję widząc na ulicach tych mężczyzn których widuje też kobieta będąca podmiotem lirycznym piosenki. Słyszę zarówno o nich jak i o tej drugiej grupie - tej ostrzejszej, o czym pisałam swego czasu w felietonie Na ratunek kobietom.

 

Osobiście odnoszę wrażenie, że mass media chętnie lansują tę pierwszą grupę, a pozostałych mężczyzn co do joty próbują wpychać do tej drugiej.

 

Teraz streszczę tu wszystkie męskie przywary w punktach:

a). luzaccy chłoptasie, bywalcy dyskotek,

b). pompatyczni, krawaciarze i stereotypowi intelektualiści,

c). ciepłe kluchy i mazgaje,

d). anty złote rączki,

e). kanapowcy i wszelkiej maści przedstawiciele gatunku Ferdynand Kiepski,

f). zarówno lalusie jak i flejtuchy,

g). maminsynkowie i rozpieszczeni panicze,

h). seksoholicy,

i). damscy bokserzy i tyrani,

j). pieniacze, marudy i drzymordy,

k). skąpcy,

l). pracoholicy

 

W dzisiejszych czasach trudno o uniknięcie tych cech u chłopców/mężczyzn. [ Nie znaczy to, że zawsze tylko mężczyźni są winni. Wiem, że są też sytuacje gdy to kobieta ewidentnie pastwi się nad mężczyzną - o czym też napiszę.]

 

Aparat państwa zabiera nam lwią część pieniędzy w podatkach i zalewa nas kupą przepisów, co zatruwa gospodarkę. Toteż rodzice muszą zapierdzielać jak samochodziki, by zarobić na utrzymanie rodziny. Bardzo często nie mają przez to czasu dla swoich dzieci. W tym na czuwanie nad przekazywaniem pociechom odpowiedniego podejścia do seksu, relacji z płcią przeciwną i wrażliwości na jej potrzeby.

 

To daje pole do popisu instytucjom państwowym. Wsadzają one swoje łapska w wychowanie i edukację dzieci próbując wciskać nam kit, że to dla dobra dzieci. Bezwstydnie wykorzystując niedobór czasu ze strony rodziców dla pociech, MEN narzuca wszędzie jednolity program kształcenia, w tym o sferze seksualnej i rodzinnej.

 

Dokładają się do tego mass media, które kipią seksem. W sieci roi się od portali pornograficznych, a w radiu i telewizji nie raz dostrzegamy reklamy seks dopalaczy. Dzieci inhalują się tym i zwichrzają sobie psychikę jeszcze bardziej.

 

M.in. przez to kwitnie np. bzykanie się w szkolnych toaletach, napastowania rówieśników przez jakichś rozwydrzonych gówniarzy na przerwie - vide tragedia Ani z Gdańska sprzed kilku lat - i ciąże wśród nieletnich dziewczyn.

 

Apeluję do was, drodzy rodzice! Uświadomcie sobie, że wasze dzieci - pozostawione same sobie - są zdane na pastwę biurwiszczy z MENu i mass mediów, które bezwstydnie gwałcą ich psychikę. Przez to dzieci robią krzywdę sobie i innym!

 

Ofiarami są tu głównie dziewczyny, ponieważ statystycznie są słabsze fizycznie i wrażliwsze psychicznie od chłopców.

 

Można temu zaradzić jedynie w następujący sposób

 

Trzeba sprywatyzować niemal całą gospodarkę - w tym edukację - radykalnie zmniejszyć podatki i przywrócić rodzicom stuprocentową opiekę nad dziećmi. Przyniesie to następujące korzyści.

1. Możliwość znalezienia lepiej płatnej pracy i z lepszymi warunkami.

2. Możliwość wygospodarowania czasu dla swoich dzieci.
3. Ponieważ szkolnictwo będzie czysto prywatne, rodzice sami będą mogli wybrać system nauczania dla swoich dzieci: czego będą się uczyć, czy w szkole/przedszkolu czy w domu, jakie warunki musi mieć placówka - by odpowiadała możliwościom ich dzieci (np. czy uczą w niej nauczyciele przygotowani do pracy z niewidomymi), itp..

 

Co to ma wspólnego z seksualnością i relacjami z płcią przeciwną? To, że rodzice będą mieli więcej czasu i możliwości, by przyjrzeć się jak rozwijają się one u ich dzieci oraz zareagować gdyby coś nie grało. Przy wychowaniu synów jest to ważne, ponieważ statystycznie mężczyźni są od kobiet silniejsi fizycznie i psychicznie.

 

Toteż od małego trzeba wychowywać chłopców na przedsiębiorczych, zaradnych, pracowitych, złote rączki, siłaczy, stanowczych, panów domu, żołnierzy, dowódców, rycerzy, odważnych, rozważnych, gentlemenów, tolerancyjnych, takich którzy dadzą swym kobietom wybór czy chcą pracować zarobkowo / zająć się tylko domem / kształcić się / itp., wyrozumiałych, czułych, pocieszycieli, ojców, mężów, kochanków dla ich żon, by dla kobiety poruszali Niebo i Ziemię oraz czyściochów. Należy pilnie uważać, by któraś z cech nie uległa wynaturzeniu i nie przerodziła się w którąś z tych, które wymieniłam wyżej.

 

W przeciwnym razie kobiety które będą z takimi chłopami wpadną jak śliwki w kompot. Inwalidki są tu bardziej narażone, gdyż są statystycznie mniej mobilne niż inne kobiety. Wiem, bo sama należę do tej grupy. Toteż będą one potrzebować więcej pomocy ze strony swoich mężczyzn. A jak liczyć na pomoc chłopa który by ciągle tylko pił, bił, chciał do łóżka, leżał plackiem na kanapie z gazetą i piwem przed telewizorem, latał z kumplami do klubów, itp, a dom miał w d***e i jeszcze by jęczał, że ożenił się z kaleką, która domu nie ogarnia???

Lubię to! Skomentuj29 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale