Blog
TELAWIW OnLine: Prawda leży na wierzchu
Eli Barbur
Eli Barbur Szef serwisu TELAWIW OnLine.
154 obserwujących 1555 notek 2443450 odsłon
Eli Barbur, 24 lipca 2017 r.

ANTYIZRAELSKIE FEJKI.

552 4 0 A A A


TELAWIW OnLine: Zdjęcia z miejsca islamskiego zamachu, gdzie zdziczały Arab zadźgał w piątek troje Izraelczyków w ich rodzinnym domu - pokazujące skrawek zakrwawionej podłogi - nie zostały opublikowane w głównych „mainstreamowych mediach” europejskich, potwierdzających w ten sposób, że nadal taplają się w antyizraelskich fejkach pod płaszczykiem politpoprawności.

@

Zdjęcia z widokiem ogólnym na zbryzganą krwią kuchnię, gdzie arabski terrorysta zamordował bestialsko trójkę Izraelczyków szykujących się do uroczystości rodzinnej – to najnowszy mega dowód zbrodni dżihadyzmu napędzanego fanatycznym islamem. Jeden z tych kapitalnych w fotożurnaliźmie przypadków, gdy pojedynczy obraz wart jest tysiąca słów – szanujące się, rasowe media powinny były rzucić się na to, jak na świeże mięcho; jeśli zaś tego nie uczyniły, znaczy się zatraciły do reszty poczucie rzeczywistości, instynkt samozachowawczy, nie mówiąc już nawet o etyce dziennikarskiej. Wg mnie powodem takiej patologii jest nadal skrajny antyizraelizm, w ramach którego rzekomo obiektywne media rozmydlają w swoich serwisach różnice między ofiarami terroru i Arabami zabitymi w trakcie regularnych walk ulicznych z policją. W Polsce takie fejki emitowane są np. przez publiczne radio PR, co powinno przecież być piętnowane przez różnych medioznawców na katedrach, a tym bardziej oba portale branżowe, wirtualnemedia.pl i ten jak mu tam: PRESS.

image@

TELAWIW OnLine: Prezydent USA Donald Trump napisał na Twitterze, że „felerna gazeta New York Times poprzez swoje interesowne publikacje przeszkodziła w likwidacji dowódcy IS Baghdadiego”. Jest to więc nie tylko kolejny frontalny atak na NYT – (skrajnie zakłamany, lewacki i antyizraelski dziennik, pomimo żydowskich konotacji – eb), lecz także potwierdzenie, że tamten ohydny śmierdziel z IS wciąż dycha...

TELAWIW OnLine: Tylko w ciągu jednego tygodnia zdziczałe „arabstwo” zamordowało 5 Izraelczyków – najpierw 2 żandarmów na stołecznym Wzgórzu Świątynnym, a w piątek wieczorem trzy cywilne osoby w osiedlu Halamisz niedaleko Ramallah. 19-letni bandzior z pobliskiej wioski Khobar wtargnął przez otwarte drzwi do jednego z domów, gdzie odbywało się przyjęcie rodzinne i zadźgał kobietę i dwóch mężczyzn – ofiar byłoby więcej, ale na szczęście udało się zatrzasnąć dzieci w innym pokoju. Terrorystę postrzelił przez okno mieszkający w sąsiedztwie żołnierz przebywający akurat na przepustce. Dom napastnika (utożsamiającego się na FB z Hamasem) zostanie wysadzony w powietrze, ale antyizraelski terror w wykonaniu tzw. samotnych wilków może się znowu nasilić zgodnie z działającym w takich wypadkach prawem serii...@ W ostatnich zamieszkach w Jerozolimie i w paru rejonach Zachodniego Brzegu zabitych zostało 3 Palestyńczyków. Lewackie, arabskie i łachy medialne nadal zakłamują prawdę o wydarzeniach w Izraelu, podając w tytułach o „sześciu ofiarach konfliktu”, podczas gdy - jak wiadomo z badań - wielu odbiorców newsów ogranicza się tylko do czytania nagłówków.

TELAWIW OnLine: Izrael i Jordania szukają gorączkowo rozwiązania dla poważnego kryzysu politycznego, który wybuchł wczoraj w konsekwencji incydentu w ambasadzie IL w Ammanie. Ochroniarz ambasadzki zastrzelił tam młodego Araba, który usiłował zadźgać go...dłutem i postrzelił drugiego Jordańczyka, który potem zmarł w szpitalu. Doszło do tego w trakcie montażu nowych mebli w części mieszkalnej placówki. Izraelczycy usiłowali ewakuować natychmiast wszystkich 30 pracowników ambasady, ale władze jordańskie chcą – wbrew konwencji wiedeńskiej – przesłuchać ochroniarza i nie dają dyplomatom opuścić budynku. Informacje o tych wydarzeniach były blokowane aż do dziś, żeby uniknąć dalszej eskalacji w niezwykle groźnym i tak konflikcie wokół Wzgórza Świątynnego.Opublikowano: 24.07.2017 12:02. Ostatnia aktualizacja: 24.07.2017 12:06.
Autor: Eli Barbur
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

STARAM SIĘ GADAĆ DO RZECZY.
Opublikowałem powieści „ GRUPY NA WOLNYM POWIETRZU ” (Świat Literacki, W-wa 1995 i 1999) i „ STREFA EJLAT ” (Sic!, W-wa 2005); tom opowiadań ” TEN ZA NIM ” (Świat Literacki, W-wa 1996); ” WZGÓRZA KRZYKU” (Świat Literacki, W-wa 1998) - zbiór reportaży i wywiadów zamieszczanych w latach 90. w GW i tygodniku Wprost; „WŁAŚNIE IZRAEL” (Sic!, W-wa 2006) - wywiad-rzeka o Izraelczykach.  “ TSUNAMI ZA FRAJER. Izrael - Polska - Media” (wyd. Sic!, W-wa 2008) - zbiór felietonów blogowych, zamieszczanych w portalach: wirtualnemedia.pl i salon24.pl.; פולין דווקא (Właśnie Polska)- reportażowa opowieść o Polsce z rozmowami o kulturze - Jedijot Sfarim, Tel Awiw 2009; WARSZAWSKI BEDUIN (Aspra-Jr, W-wa 2012)- biografia Romana Kesslera. @ ZDZICHU: WITH A LITTLE HELP OF HUMAN SHIELDS. Spiro Agnew: The bastards changed the rules and didn’t tell me. I LOVE THE SMELL OF NAPALM IN THE MORNING (Apokalipsa teraz). "Trzeba, żeby pokój, w którym się siedzi, miał coś z kawiarenki" (Proust). MacArthur: Old soldiers never die; they just fade away. Colombo: Just give me the facts. "Fuck the Cola, Fuck the Pizza, all we need is Slivovica". Viola Wein: Lokomotywa na Dworcu Gdańskim nie miała nic wspólnego z wierszem Juliana Tuwima.
FUCK IT! AND RELAX (John C. Parkin) free counters

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • Angole celowo podawali najpierw, że jest tylko 2 rannych; tez podałem to na fejsie skrótowo...
  • Pewexy...Ja pamiętam "mety" w Śródmieściu Warszawy, gdzie o każdej porze dnia i nocy...
  • Wiedzę na temat roli chrześcijaństwa (nie tylko KK) w lansowaniu, tak to nazwijmy :),...

Tematy w dziale Polityka