149 obserwujących
1555 notek
2459k odsłon
  576   0

ANTYIZRAELSKIE FEJKI.


TELAWIW OnLine: Zdjęcia z miejsca islamskiego zamachu, gdzie zdziczały Arab zadźgał w piątek troje Izraelczyków w ich rodzinnym domu - pokazujące skrawek zakrwawionej podłogi - nie zostały opublikowane w głównych „mainstreamowych mediach” europejskich, potwierdzających w ten sposób, że nadal taplają się w antyizraelskich fejkach pod płaszczykiem politpoprawności.

@

Zdjęcia z widokiem ogólnym na zbryzganą krwią kuchnię, gdzie arabski terrorysta zamordował bestialsko trójkę Izraelczyków szykujących się do uroczystości rodzinnej – to najnowszy mega dowód zbrodni dżihadyzmu napędzanego fanatycznym islamem. Jeden z tych kapitalnych w fotożurnaliźmie przypadków, gdy pojedynczy obraz wart jest tysiąca słów – szanujące się, rasowe media powinny były rzucić się na to, jak na świeże mięcho; jeśli zaś tego nie uczyniły, znaczy się zatraciły do reszty poczucie rzeczywistości, instynkt samozachowawczy, nie mówiąc już nawet o etyce dziennikarskiej. Wg mnie powodem takiej patologii jest nadal skrajny antyizraelizm, w ramach którego rzekomo obiektywne media rozmydlają w swoich serwisach różnice między ofiarami terroru i Arabami zabitymi w trakcie regularnych walk ulicznych z policją. W Polsce takie fejki emitowane są np. przez publiczne radio PR, co powinno przecież być piętnowane przez różnych medioznawców na katedrach, a tym bardziej oba portale branżowe, wirtualnemedia.pl i ten jak mu tam: PRESS.

image@

TELAWIW OnLine: Prezydent USA Donald Trump napisał na Twitterze, że „felerna gazeta New York Times poprzez swoje interesowne publikacje przeszkodziła w likwidacji dowódcy IS Baghdadiego”. Jest to więc nie tylko kolejny frontalny atak na NYT – (skrajnie zakłamany, lewacki i antyizraelski dziennik, pomimo żydowskich konotacji – eb), lecz także potwierdzenie, że tamten ohydny śmierdziel z IS wciąż dycha...

TELAWIW OnLine: Tylko w ciągu jednego tygodnia zdziczałe „arabstwo” zamordowało 5 Izraelczyków – najpierw 2 żandarmów na stołecznym Wzgórzu Świątynnym, a w piątek wieczorem trzy cywilne osoby w osiedlu Halamisz niedaleko Ramallah. 19-letni bandzior z pobliskiej wioski Khobar wtargnął przez otwarte drzwi do jednego z domów, gdzie odbywało się przyjęcie rodzinne i zadźgał kobietę i dwóch mężczyzn – ofiar byłoby więcej, ale na szczęście udało się zatrzasnąć dzieci w innym pokoju. Terrorystę postrzelił przez okno mieszkający w sąsiedztwie żołnierz przebywający akurat na przepustce. Dom napastnika (utożsamiającego się na FB z Hamasem) zostanie wysadzony w powietrze, ale antyizraelski terror w wykonaniu tzw. samotnych wilków może się znowu nasilić zgodnie z działającym w takich wypadkach prawem serii...@ W ostatnich zamieszkach w Jerozolimie i w paru rejonach Zachodniego Brzegu zabitych zostało 3 Palestyńczyków. Lewackie, arabskie i łachy medialne nadal zakłamują prawdę o wydarzeniach w Izraelu, podając w tytułach o „sześciu ofiarach konfliktu”, podczas gdy - jak wiadomo z badań - wielu odbiorców newsów ogranicza się tylko do czytania nagłówków.

TELAWIW OnLine: Izrael i Jordania szukają gorączkowo rozwiązania dla poważnego kryzysu politycznego, który wybuchł wczoraj w konsekwencji incydentu w ambasadzie IL w Ammanie. Ochroniarz ambasadzki zastrzelił tam młodego Araba, który usiłował zadźgać go...dłutem i postrzelił drugiego Jordańczyka, który potem zmarł w szpitalu. Doszło do tego w trakcie montażu nowych mebli w części mieszkalnej placówki. Izraelczycy usiłowali ewakuować natychmiast wszystkich 30 pracowników ambasady, ale władze jordańskie chcą – wbrew konwencji wiedeńskiej – przesłuchać ochroniarza i nie dają dyplomatom opuścić budynku. Informacje o tych wydarzeniach były blokowane aż do dziś, żeby uniknąć dalszej eskalacji w niezwykle groźnym i tak konflikcie wokół Wzgórza Świątynnego.Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka