Blog
prawymsierpowym.pl
prawymsierpowym.pl
prawymsierpowym.pl Waleczne serce po prawej stron
6 obserwujących 241 notek 123262 odsłony
prawymsierpowym.pl, 18 maja 2017 r.

Zdrajca, zdrajca, po trzykroć zdrajca!

998 24 2 A A A

Słysząc to pan Zagłoba otrząsnął się ze zdumienia i wybuchnął:

- Pytajcie się go, jakie korupcje wziął od Szweda? Ile mu wyliczono? Co mu jeszcze obiecano? Mości panowie, oto Judasz Iskariota! Bodajeś konał w rozpaczy! bodaj ród twój wygasł! bodaj diabeł duszę z ciebie wywlókł… zdrajco! zdrajco! po trzykroć zdrajco!

Donaldzie T., masz zapewne przytulne mieszkanko w Brukseli. Zaproś tam uchodźców, ile tylko chcesz, rób z nimi co chcesz, ubogacaj się kulturowo i jak tylko ci się zechce, ale od nas, od Polski odwal się, na dobre, na zawsze. Idź, precz!

http://prawymsierpowym.pl/index.php/2017/05/zdrajca-po-trzykroc-zdrajca/

Niektórym osobom potrzeba namacalnych dowodów na to, że ktoś lub coś jest niebezpieczne. Dziecko, dopóki się nie poparzy, nie zdaje sobie sprawy z tego, że nagrzany piekarnik jest urządzeniem, które warto omijać szerokim łukiem. Kobieta, lubiąca kuse spódniczki, nie myśli o tym, że niejako wystawia się na zboczeńców, których przecież nie brakuje.

Zwolennicy przyjmowania uchodźców powiedzą, że przyda się nam ubogacenie kulturowe. Przeciwnicy mówią o strachu, który mogą sprowadzić uchodźcy. Nie potrzeba nam ani ubogacenia kulturowego, ani strachu. W związku z powyższym niepotrzebni nam są uchodźcy. Proste, prawda?

Na pytanie reporterki W tyle wizji o to czy przyjęliby pod swój dach uchodźców zwolennicy odpowiadali, że pytanie jest głupie. Nauczyłem się, że nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi. Gdyby któryś z naszych sąsiadów hodował groźne owady i wiedzielibyśmy o tym, czy wówczas nie zgłosilibyśmy tego odpowiednim służbom? Zrobiłby to każdy z nas.

Halo, policja? Mój sąsiad przetrzymuje w domu krokodyla i węża. Boję się, żeby ten drugi nie przedostał się rurami do mojego mieszkania. Strach. Ludzie boją się swoich, a co dopiero obcych. Ludzie boją się (może nie jest to reguła, ale nie jest też takie odosobnione) sąsiadów, współpasażerów. Boją się, bo taka jest natura ludzka. Skoro boją się znanego, to jeszcze bardziej będą się bać obcego. Obcego, o którym tyle złego słyszy się na świecie.

Donald T. szantażuje polski rząd. Albo przyjmiecie uchodźców, albo nałożymy na was karę. Jaki pożyteczny idiota z niego. Wykonuje posłusznie polecenia góry. Gorzej. On nawet sam w to wierzy, w to ubogacenie kulturowe. Wydaje się, że Polska jest wystarczająco ubogacona. Przez lata zaborów i okupacji i tak jest w Polakach zbyt dużo pierwiastka niemieckiego, rosyjskiego i jeszcze innego. Ratuje Polaków względna jednolitość religijna. Donaldzie T., naprawdę nie potrzeba nam twojej ingerencji w nasze sprawy. Nie chcemy się przekonywać o wspaniałości obcego elementu w Polsce. Wybieramy spokój. Spokój od uchodźców, spokój od religijnych wojen, spokój od ciebie. Tak wybrali Polacy i pogódź się z tym. Wara od Polski, zdrajco!

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Autor prywatnego bloga o mocno prawicowym zabarwieniu. Tym różnię się od innych blogerów, że publikuję wyłącznie własne teksty, ewentualnie teksty, które nigdzie indziej się nie ukazały. Oczywiście są promocje książek, które pewnie gdzieś się ukazały, ale jeśli chodzi o teksty (polityczne, historyczne, fraszki, przegląd tygodnia) to są wyłącznie mojego autorstwa. Blog mocno prawicowy dla tych co serce mają po prawej stronie

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Czytamy ze zrozumieniem...
  • @SPLIN Jedyne co napisałem o szczycie NATO w Warszawie to to, że nic nie oznacza. Proszę...
  • @TREZ To co wypisujecie tutaj to są oczywiście tzw. kompleksy...

Tematy w dziale Polityka