Blog
Predator XL - ostateczny łowca komuchów
xiazeluka
93 obserwujących 729 notek 867076 odsłon
xiazeluka, 25 listopada 2016 r.

Bolszewicy obniżają podatki ich podwyżką

Jeśli prawdą jest to, co donosi GW (zastrzeżenie jest konieczne, ze względu na reputację tego źródła), to PseudoprawicaiSocjaliści spełniają kolejną obietnicę wyborczą: podwyższają kwotę wolną od podatku w PIT dla niektórych, jednocześnie podwyższając ją dla wszystkich pozostałych:

 

Szczęścia osób zarabiających do 11 000 PLN rocznie zapewne nic nie zakłóca. Przecież to nieskończona frajda zarabiać 900 PLN netto miesięcznie i mieć nagrodę w postaci kwoty wolnej od niebotycznego podatku.

 

Gorsze humory mają ci, których reżim PiS uznaje za wrogów ludu - czyli burżujów zarabiających więcej niż 11 000 PLN rocznie.To przecież hańba pławić się w takim luksusie. Towarzysze socjaliści z PiS doprowadzą drani do pionu.

 

Ci, co mają dochody przewyższające 7000 PLN netto miesięcznie, mają to wszystko w głęboko w... nosie. Stać ich, by kwotą wolną od podatku się nie przejmować (co nie znaczy, że złodziejstwo reżimu pochwalają). Zapewne wśród nich jest i sam pomysłodawca obniżania podatków poprzez ich podwyższanie, co wiele tłumaczy.

 

Jak zwykle po kieszeniach najbardziej dostaną ci, którzy są za bogaci, by łapać się na pomoc społeczną, a za biedni, by iść z ministrem do restauracji na obiad. 

Opublikowano: 25.11.2016 08:15.
Autor: xiazeluka
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • Z tej bardzo dobrej zmiany jednak nie wynika, że ktoś zabrania posłusznemu niewolnikowi wozić...
  • Taka jest rola pomników - upamiętniają wydarzenia także w miejscach znacznie oddalonych....
  • "W paradzie bierze udzial na znak poparcia." Poparcia czego? Zboczeń seksualnych?

Tematy w dziale