mniejwięcej brydż
oraz struganie w aDNA
15 obserwujących
207 notek
70k odsłon
243 odsłony

Projekt Hołownia!

Wykop Skomentuj7

image

(https://wrealu24.pl/zart-dania-holownia-swietym-nowego-czlowieka/)


Kolejna, nowa odsłona, leciwej już zabawy, w toku, czyli na co i po co komu Hołownia Szymon?

Historycznie to należałoby przypomnieć działalność Ruchu Palikota czy Nowoczesnej.pl  

Głównym beneficjentem po zaniku powyższych oraz ugrupowaniem konsumującym współpracę, w trakcie ich trwania, w obu przypadkach jest/była? ......... ........ ! (nikt nie wie)


    Schemat działania jest też znany: pierwej wybory prezydenckie, potem ugrupowanie polityczne, a następnie sejm tego kraju lub wprost nowe ugrupowanie przed wyborami do sejmu,  a następnie wzorowa współpraca z partią-beneficjentem tegoż układu. Przy zachowaniu odpowiedniej karencji następuje czas godów (wg. modliszki ), czyli przejęcie przystawki przez PO.

Ideą tego działania jest wstępne zagospodarowanie głosów wyborców, którym nie odpowiada kandydat/program PO, lecz pozostają w strefie wpływów i tematyce działania owej partii. Następnie dochodzi do zasilenia szeregów partii senioralnej posłami należącymi do rozpadającego się wasala.


Projekt Hołownia - czyli polityk znany z tego, że jest znany:

1/ Sz. Hołownia wspaniale płacze nad minioną konstytucją tego kraju, będąc jednocześnie aberracją teraźniejszego układu        wyborczego;

2/  Sz. Hołownia, jako wyrób tefałenopodobny, "realne poparcie" ma również na fejzzbuku;   

3/ Sz. Hołownia, ponieważ kandyduje na najwyższy urząd w kraju, jest bez wątpienia:    patriotą, szanowanym obywatelem oraz     zasłużonym dla Polski politykiem (od A do Z możemy prześledzić jego karierę     polityczną, znamy również ugrupowanie, które go     popiera);

4/Poprzez alfę począwszy, a skończywszy na omedze, tak  znane i jasne są przepływy finansowe i pochodzenie funduszy, które     stoją za Sz. Hołownią.

5/ Hej! - i  nie jest to jakiś bezideowy okrzyk, to również wykrzyknik świadczący o sile argumentów powyższego projektu, czyli     niezależnego kandydata Szymona Hołowni.


Nierealne, niemożliwe, nieprawdopodobne, etc :  tu link - sondaż.

"Na czwartym miejscu byłoby ugrupowanie Szymona Hołowni. Według badania, chęć oddania głosu na taką formację deklaruje 10,6 proc. respondentów, a to daje 37 miejsc w Sejmie. "

Pierwszy cel to przejęcie głosów wyborców w zbliżających się wyborach prezydenckich (kwestia I , II tury jeśli takowa będzie), potem powstanie nowa partia w przypadku sukcesu wyborczego [ kilka (7 lub 8) bądź kilkanaście (eureka)  procent głosów to już sukces ].


pzdr!


ps. Pierwszy spot wyborczy Hołowni zahaczył oraz rozbił się o brzozę, by w konsekwencji doczekać się dementi oraz ostatecznie spaść z anteny i netu - pysznie! 

Wykop Skomentuj7
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka