catrw catrw
570
BLOG

PiS przegrupował siły....

catrw catrw PiS Obserwuj temat Obserwuj notkę 45

PiS przegrupował siły....

Ten dzień musiał nadejść, wynik wyborów nie pozostawił złudzeń.

Czy musiało tak być?

Ja zawsze uważam, że będzie jak Bóg zechce...

Czas konsumowania sukcesu wyborczego Kolorowej Koalicji został przesunięty prawie o dwa miesiące.

Dobrze to świadczy o kierownictwie PiS-u. Ogólnie w polityce kiedy się odnosi sukcesy należy zawsze je powiększać, kiedy nie można odnieść sukcesu to unika się klęski, kiedy odnosi się klęskę należy ją pomniejszać...

Czy zmiana władzy jest dobra dla Polski?

Ja uważam, że zawsze należy zmieniać na lepsze ale nie wszystko od nas zależy. A nikczemność tego świata polega na tym, że unika płacenia rachunków za swoje podłe niegodne czyny, los a tym bardzie demokracja nie jest sprawiedliwym sędzią.

Śp. Prezydent RP Lech Kaczyński i jemu podobni przekonali się, że im waleczniej walczysz o Polskę tym większe płacisz rachunki..

Marszałek Józef Piłsudski powiedział, że „...w Polsce każdy wielki wódz musi przejść przez głębokie błoto...” nie raz przekonał się o tym Premier RP Jarosław Kaczyński.

Na pewno PiS-owi należy podziękować za przywrócenie godności Polsce i Polakom.

Za to że dali obywatelom RP poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa na tle światowego kryzysu.

Jaki będzie program nowego rządu?

Jest duże parcie Kolorowej Koalicji (KO-PO+ PSL+ Polska 2050 + Lewica) na złamanie Konstytucji, o dziwo są tam dawni obrońcy Konstytucji, o co tu chodzi? Kiedy oni mówią prawdę. 

Czego Oni się boją?

Prawdopodobnie program Kolorowej Koalicji ujawni się przy dzieleniu środków z budżetu...

Premier RP Mateusz Morawiecki, moim zdaniem najlepszy premier RP od czasów II RP, pokazał dzisiaj klasę polityczną brakującą wielu...

Jego apel o zakończenie wojny polsko - polskiej jest uzasadniony, tworzenie polityki w Polsce opiera się przede wszystkim na konflikcie partyjnym o sumie zerowej.

Niezbędnym elementem pokojowych rządów demokratycznych jest wzajemny szacunek, gotowość rządzących do kompromisu z przegranymi. A przegranych partii, polityków, wyborców do zaakceptowania porażek wyborczych.

W Polsce Donald Tusk narzucił formułę totalnej opozycji, która stała się koleiną polskiego procesu politycznego. A teraz On chce rozliczyć metodami na pograniczu demokracji konkurencje polityczną.

Proponowana przez Donalda Tuska  totalność niszczy więzi społeczne.


Oby następcy PiS-u mieli osiągnięcia i nie zmarnowali dorobku Polski.


...


catrw
O mnie catrw

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka