Amor patriae nostra lex!
Adhibe rationem difficultatibus. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Niemiec, Moskal nie osiędzie, Gdy jąwszy pałasza, Hasłem wszystkich zgoda będzie I Ojczyzna nasza.
37 obserwujących
480 notek
339k odsłon
144 odsłony

FGB bloger, z pretensjami i brakiem logiki.

Wykop Skomentuj13

Polnische Wirtschaft napisał  facet, który najwyraźniej nie zna znaczenia słów, których używa oraz kiedy i w jakim celu wymyślono tę propagandową zbitkę.

Otóż dla zilustrowania rzekomo stanu polskiej gospodarki podaje przykład przedsiębiorcy, który wnosi do urzędu podanie o zwolnienie ze składki, bo nie ma dochodów, jednak płaci te składki, a potem jest zdziwiony, że zwolnienie nie zostało mu przyznane.

Doprawdy paradne!!!!

Od razu oczami wyobraźni widzę tych "przedsiębiorców" na marszu w Warszawie, z których jeden maił w dowodzie mężczyzna, lecz podawał się za kobietę.


Oczywiście dla autora to wszystko wina PiS - pisowski bajzel. No to może konkretnie proszę podać, gdzie i kto składał takie podania i w jakiej gminie nastąpiło opóźnienie w wydawaniu decyzji. Czy czasem nie w Warszawie lub innych  miastach, w których akurat rządzi PO?

Wykop Skomentuj13
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale