Blog
recma
recma
18 obserwujących 237 notek 251356 odsłon
recma, 5 listopada 2018 r.

Do ziomków z Krakowa

2392 96 0 A A A


No cóż moi mili, przez następne pięć lat będziecie żyli w zasmrodzonym Krakowie i to tylko dlatego, że daliście sobie wmówić, iż w wyborach idzie obecnemu Prezydentowi o coś więcej niż tylko o stołki. Powiem szczerze, że mi Was nie żal. Zasługujecie by przez następne lata chodzić w maseczkach i by Wasze dzieci były narażone na wszystkie wywoływane zanieczyszczeniami choroby. No cóż, za głupotę trzeba płacić. Bo jest jasne, że PiS nic nie zrobi w sprawie poprawy sytuacji, choć otwarcie politycy nigdy tego nie powiedzą, ale nie ma sensu ładować kasy tam, gdzie i tak nie ma poparcia. Nic również nie zrobi Wasz ukochany Prezydent, bo po pierwsze zawsze miał to w nosie, a poza tym to i tak jego ostatnia kadencja i przeżyje ją sobie spokojnie spędzając mile czas, zamiast rozpoczynać batalię o poprawę jakości powietrza. Kiedy byłem zimą dwa lata temu w Krakowie nie mogłem uwierzyć, że można tu żyć. Ale jak widać nie tylko można, ale i nawet nie jest to dla Krakowian na tyle uciążliwe by się o poprawę starać. Zatem gratuluję Wam zwycięstwa. Uratowaliście stołki Majchrowskiemu i jego ludziom, zaś Wy dostaniecie figę. 


Opublikowano: 05.11.2018 14:11.
Autor: recma
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Słynne cytaty

Donald Tusk "Zarówno termin, sposób i treść ówczesnej konferencji i zaprezentowanie raportu MAK-u był oczywiście próbą sformułowania rosyjskiej tezy, jeśli chodzi o zamach."

Radek Sikorski "Władze rosyjskie po zamachu były autentycznie wstrząśnięte, przypominam, że miało miejsce ileś decyzji, które były motywowane…"

Grzegorz Schetyna "Robienie atmosfery wokół tego zamachu, uważam, że jest haniebne"

Jacek Żakowski "Po zamachu wydawało się, że będzie mieli, mówiąc językiem obamowskim, reset w stosunkach polsko-rosyjskich."
Tomasz Turowski "[...]bo mimo zaangażowania wszystkich środków, jakie mogliśmy włączyć, wciąż było nas zbyt mało - pracowała zaraz po zamachu, tworząc między innymi centrum kryzysowe w administracji smoleńskiej."

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • To jest problem polskich dyplomatów. Bezmyślne stawianie przeciwnika w niewygodnej sytuacji, co...
  • tego co mówią specjaliści to dobry zakup. Na dobry początek, bo trzeba tych zestawów...
  • @Leonarda Bukowska  Słuszna uwaga.

Tematy w dziale Polityka