21 obserwujących
244 notki
273k odsłony
3349 odsłon

Dzika komedia

Wykop Skomentuj256

Komisja Europejska nie tylko poparła projekt odstrzału dzików, ale wręcz pochwaliła polski rząd za taką decyzję. Totalna opozycja została z ręką w dziczym …. ( niech se każdy wpisze co chce)

Dlaczego u diabła tak się stało? - Zastanawiają dziś totalniacy od morza do Tatr i z powrotem. Unia nas zdradziła! - pomyślała pewnie biedna Maja Ostaszewska. Trzystu naukowców rwie dziś sobie z głowy resztki uczonych włosów, bo wyszło na to że wedle UE są tylko pożytecznymi idiotami. TVN24 zamilkł i tylko chyba przypadkiem nie wita swoich widzów napisem “Przepraszamy usterka”. Ponoć słyszano jak Cimoszewicz skarży się to wiszącej na ścianie głowy upolowanego osobiście dzika - Jak żyć? Jak żyć?

No to ja Wam moi drodzy naiwniacy, łykający każdy idiotyzm byle tylko walił w PiS, wytłumaczę w czym rzecz. Powód jest boleśnie prosty. Niemcy nie mogą pozwolić sobie na rozprzestrzenianie się afrykańskiego pomoru świń na ich terytorium, bo to grozi przemysłowi świńskiemu i dlatego jeśli będzie taka potrzeba, to wytępią co do jednego wszystkie dziki. Bo ten kraj wszystkie lewicowe bzdety ma głęboko wiecie gdzie, kiedy idzie o forsę i biznes. Oni jak jest taka potrzeba albo wycinają las zaatakowany kornikiem, albo kiedy trzeba rozbudować kopalnię węgla brunatnego. Gdyby kornik zaatakował jakiś las na pograniczu z Niemcami, a nie tak jak to się stało na pograniczu z Białorusią, to nie stałoby tam już ani jedno drzewo, a Unia Europejska i Komisja Europejska i sam pijany Juncker nie mogliby się nachwalić polskiego rządu za racjonalne i słuszne decyzje. Wy miłośnicy totalniaków czasami spróbujcie samodzielnie pomyśleć gdy następnym razem Ostaszewska do spółki z TVN24 i Wyborczą będzie Wam chciała powtórnie zrobić wodę z mózgu. To jest moi drodzy polityka. Taka prawdziwa polityka, a Wy tylko pożytecznymi idiotami.

KE popiera odstrzał dzików


edit z 17:45

Okazuje się że list otwarty do Premiera z protestem wobec odstrzałowi dzików  podpisało nie trzystu pracowników nauki, a 979! [sic!]

Czy może dziwić tak skandalicznie niska pozycja polskich uczelni w światowych rankingach, gdy prawie tysiąc naukowców podpisuje się  pod listem, który jest tylko i wyłącznie polityczną akcją przeciwko rządzącej partii??? 

Akcja kompromitacja trwa.

https://naukadlaprzyrody.pl/2019/01/09/list-otwarty-srodowiska-naukowego-w-sprawie-redukcji-populacji-dzikow/Wykop Skomentuj256
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości