Blog
recma
recma
18 obserwujących 235 notek 242597 odsłon
recma, 11 stycznia 2019 r.

Dzika komedia

3306 256 2 A A A

Komisja Europejska nie tylko poparła projekt odstrzału dzików, ale wręcz pochwaliła polski rząd za taką decyzję. Totalna opozycja została z ręką w dziczym …. ( niech se każdy wpisze co chce)

Dlaczego u diabła tak się stało? - Zastanawiają dziś totalniacy od morza do Tatr i z powrotem. Unia nas zdradziła! - pomyślała pewnie biedna Maja Ostaszewska. Trzystu naukowców rwie dziś sobie z głowy resztki uczonych włosów, bo wyszło na to że wedle UE są tylko pożytecznymi idiotami. TVN24 zamilkł i tylko chyba przypadkiem nie wita swoich widzów napisem “Przepraszamy usterka”. Ponoć słyszano jak Cimoszewicz skarży się to wiszącej na ścianie głowy upolowanego osobiście dzika - Jak żyć? Jak żyć?

No to ja Wam moi drodzy naiwniacy, łykający każdy idiotyzm byle tylko walił w PiS, wytłumaczę w czym rzecz. Powód jest boleśnie prosty. Niemcy nie mogą pozwolić sobie na rozprzestrzenianie się afrykańskiego pomoru świń na ich terytorium, bo to grozi przemysłowi świńskiemu i dlatego jeśli będzie taka potrzeba, to wytępią co do jednego wszystkie dziki. Bo ten kraj wszystkie lewicowe bzdety ma głęboko wiecie gdzie, kiedy idzie o forsę i biznes. Oni jak jest taka potrzeba albo wycinają las zaatakowany kornikiem, albo kiedy trzeba rozbudować kopalnię węgla brunatnego. Gdyby kornik zaatakował jakiś las na pograniczu z Niemcami, a nie tak jak to się stało na pograniczu z Białorusią, to nie stałoby tam już ani jedno drzewo, a Unia Europejska i Komisja Europejska i sam pijany Juncker nie mogliby się nachwalić polskiego rządu za racjonalne i słuszne decyzje. Wy miłośnicy totalniaków czasami spróbujcie samodzielnie pomyśleć gdy następnym razem Ostaszewska do spółki z TVN24 i Wyborczą będzie Wam chciała powtórnie zrobić wodę z mózgu. To jest moi drodzy polityka. Taka prawdziwa polityka, a Wy tylko pożytecznymi idiotami.

KE popiera odstrzał dzików


edit z 17:45

Okazuje się że list otwarty do Premiera z protestem wobec odstrzałowi dzików  podpisało nie trzystu pracowników nauki, a 979! [sic!]

Czy może dziwić tak skandalicznie niska pozycja polskich uczelni w światowych rankingach, gdy prawie tysiąc naukowców podpisuje się  pod listem, który jest tylko i wyłącznie polityczną akcją przeciwko rządzącej partii??? 

Akcja kompromitacja trwa.

https://naukadlaprzyrody.pl/2019/01/09/list-otwarty-srodowiska-naukowego-w-sprawie-redukcji-populacji-dzikow/Opublikowano: 11.01.2019 15:16. Ostatnia aktualizacja: 11.01.2019 17:51.
Autor: recma
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Słynne cytaty

Donald Tusk "Zarówno termin, sposób i treść ówczesnej konferencji i zaprezentowanie raportu MAK-u był oczywiście próbą sformułowania rosyjskiej tezy, jeśli chodzi o zamach."

Radek Sikorski "Władze rosyjskie po zamachu były autentycznie wstrząśnięte, przypominam, że miało miejsce ileś decyzji, które były motywowane…"

Grzegorz Schetyna "Robienie atmosfery wokół tego zamachu, uważam, że jest haniebne"

Jacek Żakowski "Po zamachu wydawało się, że będzie mieli, mówiąc językiem obamowskim, reset w stosunkach polsko-rosyjskich."
Tomasz Turowski "[...]bo mimo zaangażowania wszystkich środków, jakie mogliśmy włączyć, wciąż było nas zbyt mało - pracowała zaraz po zamachu, tworząc między innymi centrum kryzysowe w administracji smoleńskiej."

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @Lubicz  A tu cały tekst J. Kwaśniewksiego...
  • @Lubicz  Tak z ciekawości spytam, za co dziękujesz? Niech panu Profesorowi notka podziękuje...
  • @Lubicz  ad 1 co nie zmienia faktu że Adam Bodnar stosuje podwójne standardy ad 2. Powtarzam,...

Tematy w dziale Rozmaitości