183 obserwujących
639 notek
1018k odsłon
169 odsłon

Samce ALFA "umyły ręce" w Moskwie !

Wykop Skomentuj11

 

„Prezes Kaczyński jest mocny w gębie, wtedy gdy jest wśród własnych wyznawców, wtedy gdy rzuca gromy na swoich konkurentów, a gdy przychodzi do starcia jak mężczyzna z mężczyzną, czy to w 2007 roku z Donaldem Tuskiem, czy teraz z Bronisławem Komorowskim przegrywa” – mówi Minister Spraw Zagranicznych Radek Sikorski o prezesie największej partii opozycyjnej i kontynuuje:
 
„…Marszałek Komorowski pokazał, że ma to coś czego oczekujemy od przywódcy, to znaczy nadanie agendy, pokazanie tak się od strony bycia takim samcem alfa..."
 
Dlaczego Donald Tusk, Bronisław Komorowski oraz Radek Sikorski, te trzy samce alfa, które zapewne - według teorii wiceprzewodniczącego PO Janusza Palikota nie jeden raz ścierały krew i spermę z twarzy .... zresztą zacytujmy jego  słowa o teście na przywódcę (co prawda padły w kontekście osoby premiera Grzegorza Schetyny) :
 
"Jeżeli nie zrobi tego, nie pokaże, że partia potrafi, to się nie nadaje na przywódcę. Powiem brutalnie, tylko wtedy możesz dać z siebie, sobie radę, gdy krew i sperma ciekły ci po twarzy"
 
a więc dlaczego te nasze nadwiślanie samce alfa z Platformy okazały się cherlakami będąc w Moskwie?
Dlaczego gdy przychodzi moment próby, gdy nadszedł moment najważniejszy jaki można sobie wyobrazić – zginął na obcej ziemi Prezydent Polski i wybitni Polacy, ministrowie i posłowie, prezesi najważniejszych instytucji, zasłużeni dla Polski patrioci \w stowarzyszeń katyńskich, poza granicami Polski, wypełniając obowiązki Obywatela RP,  to te trzy samce alfa stchórzyły?
 
Czy okazały się cieniasami – by użyć określenia premiera Marcinkiewicza?
 
Premier Tusk mówił kilka dni temu na konwencji:
„Gdzie był Jarosław Kaczyński wtedy, kiedy Hanna Gronkiewicz-Waltz zrobiła porządek w środku Warszawy, bo tak stanowiło prawo i tak stanowił interes mieszkańców Warszawy? Był jak zawsze po stronie tych, którzy byli przeciwko takiemu mądremu i solidarnemu z mieszkańcami Warszawy działaniu. Bo rzeczywiście jest tak, że trzeba mieć naprawdę odwagę, nie wystarczy nosić spodnie, trzeba mieć naprawdę odwagę żeby tego typu decyzje podejmować”.
 
Zapytajmy premiera Tuska – gdzie był wtedy, gdy Kreml kładł ręce na losach śledztwa? Nie w Moskwie? Głos uwiązł mu w gardle? Skamieniał ?
 
 Jaki był i jest interes Polski, gdy wydarzyła się największa po wojnie tragedia narodowa w niejasnych okolicznościach?
Gdzie był, gdy Moskwa kładła łapę na najważniejszym dla Polski śledztwie ?
Czy jego słynni archeologowie wyjechali już na ekspedycję? Czy jedyne co potrafił zrobić, to umycie rąk i późniejsze słowa o niezależności prokuratury?
 
Samce alfa w takich sytuacjach umywają ręce?
 
Gdzie jest premier polskie rządu, gdy oskarża się publicznie nieżyjącego Prezydenta Polski, że naciskał na pilotów by ci lądowali?
Gdzie jest premier polskiego rządu, gdy odpowiedzialnością obarcza się polskich pilotów którzy nie mogą się bronić? Interes partii stawia ponad interesem Polski i jej Obywateli?
 
Dlaczego Sikorski jest tak „mocny w gębie” gdy obraża prezesa największej partii opozycyjnej?
Czy Tusk nie może zabrać głosu i powiedzieć mu do słuchu kilka słów?
 
Oto standardy kampanii „Zgoda buduje” !
   
Można poważnie traktować słowa marszałka polskiego sejmu, widniejące na oficjalnej stronie kandydata na Urząd Prezydenta:
 
Politykę zawsze rozumiałem nie jako grę i walkę, lecz jako kreślenie dalekosiężnych strategii rozwoju i działanie na rzecz realizacji wizji społecznego ładu.
W takich działaniach poczucie dobra wspólnego, solidarność z losem drugiego człowieka musi stać przed walką i przed polityczną grą.
 
Zakładając, że na rynku wewnętrznym Sikorski, Tusk i Komorowski sGdzie jest solidarność samców alfa z Platformy Obywatelskiej z losem drugiego człowieka?
Gdy są potrzebni, gdy należałoby na nich liczyć,  to odwracają głowę ? Premier? Marszałem sejmu? Minister Spraw Zagranicznych? Trzy samce Alfa?
Przechodzą na drugą stronę ulicy? Umywają ręce?
Wykop Skomentuj11
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale