1 obserwujący
4 notki
2456 odsłon
  108   0

Propozycja na uspokojenie: Kraków 9-10 marca- Giełda Minerałów i Biżuterii

Prawa-Międzynarodowa Giełda Minerałów i Biżuterii - ze strony organizatora
Prawa-Międzynarodowa Giełda Minerałów i Biżuterii - ze strony organizatora

Proponuję wszystkim z lewa... prawa.... centrum i tym, którzy nie zgadzają się z żadną opcją polityczną by w weekend od 9 do 10 marca oddalili się od sporów, dyskusji, myśli i problemów. Odwiedzili zupełnie inny świat... świat, w którym sztuka i natura tworzą cuda.

Jak już wspomniałem od soboty 9 marca w Krakowie do niedzieli 10 marca na żywo można będzie poznać i na własne oczy zobaczyć tradycyjne techniki złotnicze i tajniki sztuki jubilerskiej.

Pracownia Arlekin zaprezentuje swój artystyczny warsztat.To jakby Biuro CIA zdradzało sposoby prowadzenia super tajnych śledztw. Jest to sensacja i choćby tylko dla wyjątkowości tego wydarzenia warto odwiedzić imprezę w Hali Chemobudowy przy Klimeckiego. Organizatorzy Międzynarodowej Giełdy Biżuterii i Minerałów w Krakowie przygotowali wiele atrakcji.

Zapoznając się z programem imprezy nie mogę się doczekać fotografii z wyprawy geologicznej w najwyższych partiach Alp Prezentacja "Minerały masywu Mont Blanc, Francja" zapowiada się niezwykle atrakcyjnie

Geolandia najmłodszym umożliwi możliwość tworzenia modeli skamieniałości oraz poszukiwania skarbów w piasku. Odbędą się również zajęcia plastyczne.

Jednak swojego Nikona szykuję z myślą o odbywającej się podczas targów wystawy specjalnej "Bursztynowe skarby”. 

Zostaną pokazane cytat z organizatora "okazy bursztynu z Pobrzeża Bałtyku w Polsce i Obwodzie Kaliningradzkim oraz z Ukrainy, z kolekcji Jacka Szczerby z Krakowa. Oprócz tego będą również unikalnej wielkości bryły bursztynów z zatopionymi inkluzjami zwierząt i roślin sprzed 35 mln lat"

Polecam tą wyjątkową imprezę w Hali Chemobudowy przy Klimeckiego w Krakowie. Od lat jestem gościem Międzynarodowej Giełdy Minerałów i Biżuterii - zawsze warto spędzić weekend wśród piękna, cudów natury i atrakcji przygotowanych przez organizatorów.

Już nie mogę się doczekać.

Jacek Jaszczur Włodarczyk

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości