w krainie erka
"wszędobylski propagator strachu, czyli (e)rka 1 a właściwie karawan diabła"
62 obserwujących
2436 notek
2295k odsłon
  286   4

humanitarne powerbanki


Niektórzy zastanawiają się, w jaki sposób nachodzcy2 zasilaja, doładowują te swoje komórki. Sprawę wyjaśniła europosłanka Ochojska. Otóż wraz z europosłanką Thun zdobyła ona środki na zakup tychże. Środki z budżetu UE. UE, do której nielegalnie podążają nachodzcy2. Dziwisz się?

Niestety, pani redaktor prowadząca wywiad z EUposłanką nie pociągnęła wątku i nie spytała w jaki sposób te powerbanki trafiają do nachodzców. Czy są legalnie za pośrednictwem Lukaszenki przekazywane legalnym turystom, czy sa przemycane przez granice przez zaradnych humanitarystów, czy tez są dostarczane nielegałom już na terenie Polski w ramach wspierania humanitarnego  przemytu ...

Jak wiadomo, te nielegały strasznie niepewnie czują się w Polsce. Są napadani i łupieni przez polskich faszystów, wydawani w łapy reżimowych oprawców, wywożeni na bagna itd.. niemal identycznie jak żydzi w czasie  wojny (mówiła o tym taka jedna demokratyczna Holland od żydów). I nie mają jak się bronić przed tą nienawiścią sączoną przez PiS. Tymi powerbankami mogą najwyżej zasłaniać się przed ciosami reżimowych siepaczy z SG tudzież nienawistnej ludności lokalnej.

Z tej sytuacji jest tylko jedno wyjście: następne środki pozyskane z UE panie europoslanki Ochojska i Thun powinny przeznaczyć na uzbrojenie tych biednych nielegałów. Jakieś bagnety, pistolety, karabiny, amunicja, granaty (oczywiście obronne).. wtedy żaden faszysta ich nie ruszy i wtedy wreszcie przez nikogo nie nękani dotrą do niemieckiego raju. I będą tam żyć długo i szczęśliwie.

 -

Lubię to! Skomentuj9 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka