Blog
Kraina Hej tu Erka
rk1
rk1 obserwator / nauczyciel
40 obserwujących 1673 notki 1482182 odsłony
rk1, 8 lutego 2019 r.

kiedy ten gmach opuszczę..

338 16 0 A A A


Oświadczam, że nie składam rezygnacji. I z pełną świadomością stawiam przed wami, posłowie, to zadanie, abyście według własnego sumienia głosowali za lub przeciw odwołaniu tego rządu. Czynię tak w przekonaniu, że od dzisiaj stawką w tej grze jest coś innego niż tylko kwestia, jaki rząd będzie w Polsce wykonywał ten budżet do końca roku.


image


Chciałbym mianowicie, wtedy kiedy ten gmach opuszczę, kiedy skończy się dla mnie ten – nie ukrywam – strasznie dolegliwy czas, kiedy po ulicach mojego miasta mogę się poruszać tylko samochodem albo w towarzystwie torującej mi drogę i chroniącej mnie od kontaktu z ludźmi eskorty, że wtedy, kiedy się to wreszcie skończy – będę mógł wyjść na ulice tego miasta, wyjść i popatrzeć ludziom w oczy. I tego wam – Panie Posłanki i Panowie Posłowie – życzę po tym głosowaniu.


image

image


-

Opublikowano: 08.02.2019 10:28.
Autor: rk1
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

------------------------------------------------------------------------------------------------------- Zapraszam na mój blog: https://rk1s24.wordpress.com/ --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • == Urząd miejski nie wyraził zgody, twierdząc, że powinniśmy mieć zgodę. == == Gdański...
  • Wolne Miasto Gdańsk zabrania ustawienia pomnika którego powstanie zainicjował i był...
  • @All Nie mam teraz czasu na salona, a wiec odpowiem z doskoku, zbiorczo: Wrocka nie...

Tematy w dziale Polityka