0 obserwujących
154 notki
66k odsłon
  38   0

Klakierzy układu

Zaczynam podejrzewać, że niektórzy miłośnicy PiS są niepełnosprawni umysłowo.

Nie tak dawno temu, kiedy mianowano na stanowisko Netzla prasa i wyborcy protestowali na to oczywiste kolesiostwo, TKM, promowanie szemranych postaci i interesów. Nie tak dawno temu, kiedy Kaczyński ściskał się z Krauzem i polecał go Kaczmarkowi wiele osób wskazywało palcem, że PiS promuje oligarchów.

Ale wtedy miłośnicy PiS tupali i krzyczeli jakie to fajne chłopaki a Kaczyńscy forsowali swoich pupilów wbrew przyzwoitości i zasadom. A teraz ci sami  cieszą się, jaki to uczciwy ten nasz premier, bo jak mu się grunt zaczął palić pod nogami to wystawił na odstrzał parę koziołków ofiarnych.

Za wszystkie przekręty i wyprowadzoną kasę przez pisowskich kolesi - Leppera, Netzla, Wildsteina, Kaczmarka czy Krauzego odpowiada ten, kto ich wciągnął w krąg władzy i wbrew logice promował. JAROSŁAW KACZYŃSKI. On jest twórcą i opiekunem tego "układu".

A po wyborach jeśli znowu wygra PiS możemy mieć pewność, że będzie dalej robił to samo, tyle, że zapewne z innymi ludźmi. I znowu banda pozbawionych niezależnej kontroli cwaniaków pana premiera Kaczyńskiego będzie nas w majestacie prawa (albo obok niego) okradać.

A idioci będą mu dalej klaskać.
Lubię to! Skomentuj28 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale