0 obserwujących
154 notki
66k odsłon
  61   0

Lisicki popiera Havla!

"Tylko że tu chodzi o coś więcej. Nie o zwykły błąd w ocenie rzeczywistości. Część radykalnej opozycji usiłuje po prostu wykorzystać swoje kontakty i znajomości do obalenia obecnego demokratycznego porządku. Wykorzystuje niewiedzę Havla i używa go przeciw polskim interesom, byle postawić na swoim. Nienawiść do rządów Kaczyńskich tak zaślepiła ich wrogów, że dla natychmiastowego obalenia władzy gotowi są zaakceptować wszelką pomoc. Oni po prostu już nie są w stanie czekać. Nie potrafiąc zdobyć zaufania własnych obywateli, szukają oparcia gdzie indziej. Marzą o natychmiastowej zmianie. A skoro nie udaje się do niej Polaków przekonać, skoro nie ma żadnej pewności, że Kaczyńscy przegrają z kretesem, chcą to narzucić."

Cóż, skoro w Polsce próbuje sie obalać demokratyczny porządek, rośnie targowica i narzuca się obywatelom antypisowską władzę - nic dziwnego, że zaniepokojeni przyjaciele Polski chcą pomóc przysyłając obserwatorów.

Jeśli więc rzucacie gromy na Havla, nie zapominajcie o wspierającym go Lisickim.

ps. pozdrowienia dla Melwasa za inspirację.

ps2. nie sądzicie że to zabawne, iż przeciwko wypowiedzi Lisa najgłośniej protestują ci, którzy klaskali prezydentowi za "małpę w czerwonym"? Ot, wykształciuszki.
Lubię to! Skomentuj12 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale