W służbie Ojczyźnie!
"Jestem Polakiem - więc mam głównie polskie obowiązki"
5 obserwujących
38 notek
29k odsłon
920 odsłon

Dlaczego Żydzi wciąż atakują Polskę i kto tutaj pociąga za sznurki?

Wykop Skomentuj3

W ostatnim czasie byliśmy się świadkami dobrze zorganizowanej nagonki na Polskę ze strony czołowych polityków najpierw USA potem też i Izraela. Poznajmy więc szczegóły tego planu. 

Pierwszym krokiem było domaganie się od IPN przekazania żydowskiemu muzeum w Waszyngtonie, wszystkich dokumentów związanych z zagładą Europejskich Żydów. 

https://dorzeczy.pl/92714/Zakulisowy-boj-o-zydowskie-archiwa-Amerykanie-sparalizuja-IPN.html

Kolejnym krokiem było wykorzystanie konferencji bliskowschodniej do domagania się uregulowania kwestii istnienia mienia pożydowskiego w Polsce za pomocą wprowadzenia takiej ustawy, która byłaby po myśli strony żydowskiej.  

https://dorzeczy.pl/swiat/93557/USA-chca-od-Polski-restytucji-mienia-pozydowskiego-Nasi-politycy-reaguja.html

https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/591485,premier-zwrot-mienia-obywatele-amerykanscy-zydzi-regulacje.html

Na skutek tego, że 2 poprzednie kroki nie przyniosły oczekiwanych przez stronę żydowską skutków, do gry weszli czołowi przedstawiciele rządu Izraela, publicznie oskarżając Polskę i Polaków o współudział w zagładzie Żydów.  

https://www.o2.pl/artykul/netanjahu-oskarza-polakow-ws-holokaustu-skandaliczne-slowa-6349500989134977a

http://telewizjarepublika.pl/zamiast-przeprosin-kolejne-oszczerstwa-szef-izraelskiego-msz-znowu-oskarza-polakow-o-antysemityzm-i-wspolprace-z-nazistami,76444.html

Nie mam wątpliwości, że plan zorganizowania spotkania Grupy Wyszehradzkiej w Izraelu nie był przypadkowy i miał na celu budowanie nacisku, doprowadzenie do izolacji Polski na arenie europejskiej oraz skłonienie pozostałych krajów do wypłaty odszkodowań za pozostawione mienie pożydowskie w myśl realizacji ustawy 447.

Powstaje więc pytanie, kto zaplanował tę nagonkę i dlaczego Żydzi wciąż atakują Polskę i Polaków? 

Otóż istnieją 2 najbardziej wpływowe światowe organizacje żydowskie, które w zasadzie pełnią funkcję światowego żydowskiego parlamentu wyznaczającego główne cele i zadania polityki Izraela na świecie. 

Jedną z tych organizacji jest Światowy Kongres Żydów a drugą Światowa Organizacja Restytucji Mienia Żydowskiego. W ostatnim czasie to właśnie ta organizacja jest najbardziej wpływowa i to ona jest odpowiedzialna za przeprowadzenia bardzo dobrze skoordynowanej nagonki na Polskę, mającej na celu wyłudzenie ogromnych odszkodowań ze strony Polski za utracone mienie pożydowskie na terenie Polski. 

Czołowi politycy izraelscy atakują Polskę nie tylko dlatego, że to się podoba ich wyborcom, ale dlatego, że sponsorem ich kampanii wyborczej jest właśnie Światowa Organizacja Restytucji Mienia Żydowskiego. 

Należy też pamiętać o tym, że władze Izraela ściśle współpracują z tymi czołowymi organizacjami, bo część zysków z odzyskanego mienia pożydowskiego na terenie jakiegokolwiek państwa trafi właśnie do budżetu Izraela, dlatego w interesie tego kraju leży tworzenie politycznego nacisku na inne kraje, aby odszkodowania za te mienie odzyskać, co politycy tego kraju cały czas robią. 

Jestem o tym głęboko przekonany, że żaden kraj na świecie z USA włącznie nie potrafi w sposób tak skuteczny walczyć o swoje interesy, jak właśnie to czyni Izrael. 

Nie mam co tego żadnej wątpliwości, że należy zerwać w dyplomacji z uprawianiem politycznego sentymentalizmu w stosunkach z innymi krajami, na czele z Izraelem, gdyż w kulturze żydowskiej jest to odbierana jako polityczna słabość drugiej strony, którą należy bezwzględnie wykorzystać. I strona żydowska cały czas to robi w stosunkach z wszystkimi państwami, gdzie mieszkają Żydzi. 

Rząd Polski nie powinien w żadnym przypadku starać się budować z Izraelem przyjaznych stosunków a wyłącznie stosunki równoprawne, gdyż Izrael rozumie te przyjazne stosunki jako osiąganie własnych korzyści, czego najlepszym przykładem są przyjazne stosunki amerykańsko-izraelskie, dzięki którym USA stały się jednym z głównych sponsorów państwa Izrael, gdzie co roku trafiało a może jeszcze i trafia, dziesiątki miliardów bezzwrotnej pożyczki. 

Obawiam się, że Izrael będzie aktywnie działał na rzecz popieranie tych sił politycznych w Polsce, które będą skłonne dla realizacji żydowskich interesów i roszczeń wobec Polski!!!

Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka