Dariusz Salamon
Jeśli nie należysz do Chrystusa to gdzie należysz? Nigdzie ? Bynajmniej....
15 obserwujących
356 notek
800k odsłon
  308   0

Franciszek nie zna Biblii? - Albo nie jest Ona dla niego autorytetem - oto dowód:

Media dzisiaj donoszą o słowach Franciszka, że "......." , "jako DZIECI Boga też mają prawo do rodziny"


Zobaczmy zatem kto jest dzieckiem Boga:


"Przyszedł do swego  /Jezus/ , swoi Go jednak nie przyjęli. Lecz tym wszystkim, którzy Go przyjęli, dał prawo stania się dziećmi Boga — tym, którzy wierzą w Jego imię,  którzy zostali zrodzeni nie z krwi ani z woli ciała, ani z woli mężczyzny, lecz z Boga". 

- Ewangelia Jana 1:11-13

Jak z powyższego wynika nie każdy człowiek jest dzieckiem Jahwe, mało tego, albowiem wg. Biblii na świecie są i dzieci złego a nawet odnajdujemy tam całe plemię żmijowe...


Jezus powiedział kto jest mu bratem siostrami i matką, gdy Maria z jego braćmi / oczywiście były to dzieci już z Józefa a nie z Ducha wychodzącego od Jahwe, Maria miała po Jezusie jeszcze 4 synów i przynajmniej dwie córki z Józefem/ - przyszła pod dom w którym przebywał Jezus a tłum był wielki i nie mogli się do Niego dostać a doniesiono Mu, że przybyła matka z braćmi.

"A któż jest moimi braćmi i moją matką ? - Ci którzy słuchają słów Boga i je wykonują, ci są moimi braćmi matką i siostrami..." - Jezus, cytuję z pamięci.

- Co prawdą kłamią niektórzy, że to byli kuzyni, ale to byli bracia - Adelfoi - co się tłumaczy jako brat, albo: z jednego łona, na słowo kuzyn znajdujemy w Piśmie inne słowo.

Lubię to! Skomentuj17 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale