echo24 echo24
4200
BLOG

Brawo dla marszałka Sejmu! Wielkie brawo!! Na stojąco!!!

echo24 echo24 Polityka Obserwuj notkę 29
Historyczne orędzie

                       Pisane w wigilię Narodowego Święta Trzeciego Maja

Portal internetowy Salon24, - vide: https://www.salon24.pl/newsroom/1375532,mocne-oredzie-marszalka-sejmu-powiem-to-najprosciej-jak-sie-da informuje:

Mocne oświadczenie marszałka Sejmu. Powiem to najprościej jak się da. Na wojny domowe, choć ja akurat nigdy nie byłem ich fanem, czas był wtedy, gdy wokół był pokój. Dziś, gdy za naszymi granicami jest wojna, przestrzeni na wzajemne wyniszczanie się wewnątrz, już nie ma. Za długo próbowano dzielić Polskę na dwa obozy. Na dzieci lepszych i gorszych rodziców, na tych, co stali nie tam gdzie stać powinni, na różne sorty, na ciemnogród i oświeconych, na Polskę A i B. Wystarczy" - podkreślił marszałek Hołownia. Dodał, że "w ciągu ostatnich lat w naszym świecie popsuło się wszystko, co mogło: przyszła pandemia, zepsuł się klimat, wyparował pokój". "Poradzimy sobie z tym, jeśli tylko za drogowskaz przyjmiemy biało–czerwoną" - zaznaczył marszałek Sejmu. Marszałek Hołownia powiedział, że "dziś potrzebujemy nie tylko pięknych słów, ale wspólnej konkretnej roboty - projektów, zadań, które będą zszywać nas jako społeczną i narodową wspólnotę. Jak podkreślił w orędziu "różnice między nami nie znikną, ale jeśli skupimy się na wspólnych celach, może się okazać, że stają się szansą, dla Polski i dla nas, bo pozwalają stać się lepszymi, bardziej wrażliwymi ludźmi". "Bo Rzeczpospolita, tak jak jej biało-czerwona flaga, to rzecz wspólna, a nie własność tych, którzy nią rządzą" - mówił marszałek Hołownia..."

Mój komentarz:

Świetne orędzie marszałka Hołowni.

Dlatego 9 czerwca należy głosować na Trzecią Drogę.

Dlaczego?

A choćby dlatego, że zarówno Kaczyński, jak Tusk, ignorują Hołownię i Kosiniaka obkładając ich konsekwentnie i nie bez przyczyny, - klątwą ostracyzmu i zmowy milczenia.

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki oraz niezależny bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla naszego państwa)

echo24
O mnie echo24

emerytowany nauczyciel akademicki, tłumacz, publicysta, prozaik,

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka