0 obserwujących
369 notek
230k odsłon
  448   0

Prezydent PRL-bis z WSI przenosi Krzyż Pamięci

  

Bolszewicki prezydent PRL-bis z WSI — przeniósł Krzyż Pamięci z Krakowskiego Przedmieścia do kaplicy w Pałacu Namiestnikowskim

Dziś rano, kilku mężczyzn w garniturach, prawdopodobnie funkcjonariuszy BOR — w otoczeniu wielu umundurowanych policjantów — usunęło Krzyż Pamięci sprzed Pałacu Prezydenckiego na Krakowskim Przedmieściu.
 
— Jestem w szoku — powidziała portalowi  Niezależna.pl Beata Gosiewska, wdowa po śp. Przemysławie Gosiewskim.

— Jestem w tak dużym szoku, że aż trudno mi zebrać myśli. To, co się stało, jest haniebne - powiedziała w 
TVN24 Małgorzata Wassermann, córka tragicznie zmarłego Zbigniewa Wassermanna.

Jacek Michałowski, szef Kancelarii Prezydenta, powiedział portalowi 
Niezależna.pl, że Krzyż został przeniesiony do kaplicy w Kancelarii Prezydenta. — Bez wiedzy prezydenta Komorowskiego decyzja o przeniesieniu Krzyża nie mogła zapaść, potwierdził Michałowski. 

Ze słów szefa Kancelarii Prezydenta ze WSI wynikało, że o akcji usunięcia Krzyża Pamięci sprzed Pałacu wiedzieli także — premier agenturalnego rządu PRL-bis Donald Tusk oraz prezydent miasta Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz. O wcześniejszych chamskich działaniach przezydenta ze WSI w sprawie Krzyża Pamięci pisałem w notce 
"Moskiewska dzicz ze WSI wmontowała tablicę na fasadzie Pałacu Prezydenckiego na Krakowskim Przedmieściu!".

Warto przypomnieć, że Gronkiewicz-Waltz wydała wcześniej podpitym bandyckim bojówkom organizowanym przez bandytów, szantażystów i sutenerów ze WSI* — zezwolenie** — na zaatakowanie niewinnych osób modlących się pod tym Krzyżem... O wydaniu przez masto Warszawa tej zgody z naruszeniem prawa napisałem w notce 
"Macierewicz zawiadomi prokuraturę o wyczynach bandy Tarasa"...
 
Do bolszewickich działań przezydenta ze WSI, rządu Tuska oraz władz Warszawy przeciwko Krzyżowi Pamięci — dołączyła dzisiaj także i Kuria Metropolitalna Warszawska***, która powiadomiona wcześniej o zamiarze usunięcia Krzyża w specjalnym "Oświadczeniu..."  poinformowała m.in., że:

"1. Przeniesienie Krzyża do Kaplicy Prezydenckiej ma swoje odniesienie do komunikatu z Sesji Rady Biskupów Diecezjalnych ogłoszonego na Jasnej Górze w dniu 25.08.2010 r. i stanowi realizację zasugerowanego przez Biskupów rozwiązania, aby oddzielić sprawę samego Krzyża od postulatu upamiętnienia Ofiar katastrofy smoleńskiej."
 
Wszytkie te postbolszewickie agenturalne działania przciwko Krzyżowi Pamięci — upamiętniającemu ofiary dziwnej i niewyjaśniowej katastrofy w Smoleńsku — są wynikiem zablokowania przez postsowiecką agenturę w PRL-bis jakiejkowiek racjonalnej dekomunizacji oraz lustracji. Bowiem wszystkie akta byłych współpracowników SB oraz innych komunistycznych służb specjalnych w PRL — znajdują się obecnie w Moskwie. Dlatego, następcy sowieckiego KGB podlegający KGB-iście Putinowi — mogą teraz spokojnie sterować działaniami swoich licznych agentów w PRL-bis.
 
Doszło nawet do tego, że w takich rejonach jak białostockie — białoruskie KGB niemal oficjalnie steruje i zarządza działaniami byłej komunistycznej agentury, którą wykorzystuje do działań przeciwko Polsce.**** W dodatku, agentka KGB Olga Sołomenik, która uwiodła i zwerbowała szefa ABW Białymstoku — po ucieczce z Polski zapisała się do lojalnego wobec reżimu Łukaszenki Związku Polaków na Białorusi...
 
____________________________
* O tych bandyckich bojówkach pisałem w materiale "Bandyta i szantażysta Zbigniew S. pseud. 'Niemiec' o 'kaczystach'". Agent WSI Zbigniew S. [lub Zbigniew Sz.] pseudonim "Niemiec" — był jednym z organizatorów oraz koordynatorów antykatolickiej "Akcji krzyż" na Krakowskim Przedmieściu.

** O wydaniu tego zezwolenia "na zgromadzenie" podpitych bandytów o godzinie 23:00 w nocy w centrum Warszawy —  napisałem w notce 
"Zgoda władz Warszawy na bandyckie napady na modlące się osoby"...

*** Zobacz: 
"Oświadczenie kurii w związku z dzisiejszym przeniesieniem Krzyża sprzed Pałacu Prezydenckiego do Kaplicy Prezydenckiej".

**** Zobacz: 
"Białoruskie KGB rządzi agenturą SB w Białymstoku".
—————————————————————————————————————
 
Usunięcie krzyża to zła, ponura, złośliwa prowokacja - tak Marek Jurek skomentował na Twitterze usunięcie krzyża sprzed Pałacu Prezydenckiego – podaje portal onet.pl.

- Kolejne skandaliczne działanie Kancelarii Prezydenta RP. Chyłkiem próbuje się rozwiązać problem, który został nieopatrznymi słowami wywołany przez prezydenta Komorowskiego. Krzyż schowano do magazynu - mówiła w TVN24 wiceprezes PiS Beata Szydło. 
 
 
Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale