samograf samograf
66
BLOG

Traktat z Iranem

samograf samograf Polityka Obserwuj notkę 20
Trump ma wspaniałą umowę z Iranem, przepyszną dla Iranu

Donald ma rzadki talent. Psuje absolutnie wszystko, do czego by się nie zabrał. A jego wojna z Iranem jest tak mistrzowsko dyletancka, tak haniebna i katastrofalna, że mądrale w przyszłości będą jeszcze bardzo, bardzo długo prowadzić badania nad sekretem, jak to było możliwe ni stąd, ni zowąd. Mając tak wielką armię, tak okrutnie nawalić sobie w spodnie i tak się zbłaźnić. To znaczy, że cała wojna z Iranem zamieniła się w kompletną kpinę. Obecnie Iran, pokonany, według zapewnień Trumpa, otrzymuje wszystko, o czym nawet nie mógł sobie pomarzyć. I czego, oczywiście, nigdy by nie dostał, gdyby nie ta wojna. Jedyną rzeczą, której nie ma w umowie, jest prawo ajatollahów do korzystania z Owalnego Gabinetu zamiast latryny. (Aleksander Glebowicz Niewzorow)

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj20 Obserwuj notkę
samograf
O mnie samograf

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (20)

Inne tematy w dziale Polityka