0 obserwujących
823 notki
451k odsłon
  178   0

Jeszcze Polska nie zginęła, póki Kaczor żyje...

Poniżej program, który pozwoli zmienić państwo, i odzyskać Polskę dla Polaków!

Szaro - bury to wstęp, zamykać wszystkie ku...wy bez ostrzeżenia! Sawicka i doktorek to zwykłe pryszcze, ale na Żuławy zesłać trzeba.. Sądy i prokuratoria,  każdy wie Polak, co trzeba zrobić. Kaczor, Polacy czekaja na rozliczenia!

Ignorować i śmiać się z posytkomuszych merdii, to gnój totalny i jako taki należy go rozrzucić

Obnażyć dno tzw. dyżurnych autorytetów, ktoś kto popiera postkomuszą III RP zasługuje na kibitki , a nie na wizję.

Opinie merkelowskich i putinowskich Niemiec wyznacznikiem zagrożeń dla Polaków. To są nasi odwieczni wrogowie, i każdy kto przedstawia ich inaczej, jest sprzedajną szmatą i zdrajcą z gównem na ramieniu.

Program rozlicznia szmat jest super, a w powiązniu z sukcesem gospodarczym, który po 3 letnim, nadchodzącym światowym, wielkim kryzysie da Polsce najważniejsze miejsce w Europie ( USA olali zdradzieckie  Niemcy, teraz liczymy się tylko MY - MY - czyli Polska!) wygląda cudownie. Panie Kaczor, szmaty i kur...wy do więzienia, Cała Polska na pana liczy.

 

PS. Przepraszam za knajacki język, ale byłem zmuszony zniżyć się do tego żałosnego poziomu tzw. elit III RP, aby lepiej przyswoić bogate treści płynące z następnych nagrań elity nad elitami, czyli dr Jana Holdinga. Spaślak Sigmunt obleśny, zastępca makreli, jest na liście pana Jana,to będzie burza jewropejska, przyjemności życzę.

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale