170 obserwujących
1809 notek
2826k odsłon
764 odsłony

Samochód blogera Starego

Wykop Skomentuj39

Odwiedzający tego bloga orientują się już w jego formule. Staram się blog różnicować tematycznie, czyli jak mawia się w biznesie - dywersyfikować go. Po to by czytelnika nie zanudzać. Służą temu różne bloki tematyczne, pośród których są kulinaria, majsterkowanie, podróże, kolejnictwo, technika, historia. Sądzę nawet, że z formuły bloga byłby zadowolony i ks. Sowa bowiem w notkach sporo uwagi poswięcam architekturze sakralnej i historii kościoła. Jest również wątek poświęcony motoryzacji. W ramach wątku prezentowany był na blogu samochód pieśniarza Hołdysa.

image

Dość dawno prezentowałem rowniez samochód Kazimierza Marcinkiewicza. Dziś bardzo by mu się przydał. Wziąłby franczyzę u młodego Tuska i wozilby bagaże na Rębiechowo. Mógłby wreszcie spłacić Izę. Nie rozumiem jak mozna mieć dług wobec kobiety i to nie wdzięczności, a wyrażony w " peelenach "

image

Dziś w ramach bloku " Motoryzacja " samochód naszego kolegi - blogera Starego, który chyba po ostatnich wyborach modus operandi bloga doprowadził do perfekcji i zbanował samego siebie. A moze tylko idąc za radą Brechta zmienił sobie społeczeństwo na mądrzejsze. 

image


Wykop Skomentuj39
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości