177 obserwujących
1890 notek
3035k odsłon
3223 odsłony

Mój COMING OUT u stomatologa

Wykop Skomentuj101

Ustalenie mojej orientacji seksualnej zakończyło serię pytań. Pani konsultantka poinfomowała mnie, że za kwadrans zadzwonią do mnie z gabinetu stomatologicznego i ustalą wszystkie pozostałe detale. Miałem nadzieję, że poza orientację seksualną. Tak też się stało. Zgłosił się gabinet przy Brackley Street i wszystko odbyło się klasycznie w sposób biseksualny - w moim rozumieniu. Czarnowłosa dentystka o śniadej karnacji, plus blond - Venus asystentka. Tylko ten fotel cholernie podstępny. Siadasz pewnie, pewny swego i nagle po dotknięciu przez asystentkę - excusez le mot - pedała jesteś w bezbronnej, leżącej pozycji, gotowy do ekstrakcji. Reszta to klasyka. Rtg zęba, dwa ukłucia i po problemie. Wielka ulga, choć nie do końca rozumiem po co dentyście wiedza o mojej orientacji seksualnej. Domyślam się, że chodzi o statystyki, tylko po co to komu ? Czy tworzenie przez państwo statystyk osób wierzących i praktykujących też nikomu nie przeszkadzałoby ?

Świat ludzi postępowych jest zabawny, dowcipny i wesoły, jest też pełen alogicznych idiotów. Przeszkadzają im kamery CCTV podnoszące poziom publicznego bezpieczeństwa, głośno przeciw instalowaniu monitoringu protestują, bo odbiera prywatność, a nie przeszkadza im tworzenie dossier dotyczącego orientacji seksualnej obywateli. Przecież taka baza danych to prawie to samo co tzw. kartoteka Tularda, na podstawie której deportowano do Auschwitz wszystkich francuskich Żydów.

Strach pomyśleć jaki użytek zrobią źli ludzie, po zdobyciu władzy przez partię zielonego sztandaru i półksiężyca. Nie chodzi mi akurat o partię Kosiniaka - Kamysza, tylko nieco groźniejsze stronnictwo. Jak zaznaczyłem na wstępie moje niezależne notki adresuję do czytelnika inteligentnego, więc odsyłam do post scriptum.

PS. Obecnie jako zarejestrowany straight, ojciec dwojga dzieci, czuję się w miarę bezpiecznie. No i ząb mnie już nie boli. A kogo będą czesać w pierwszej kolejności wg stomatologicznej bazy danych to już nie mój " ból zęba "

image

W kolejce do stomatologa. Czy ta ruda to lezbijanka, czy bi ? Spytam w rejestracji. 

Wykop Skomentuj101
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości