44 obserwujących
337 notek
265k odsłon
  2122   1

Atomowa republika bananowa-widziane z USA

I w ten sposób dotarliśmy do wyimaginowanego przez demokratów problemu terroryzmu wewnętrznego. Według trzeciej osoby w państwie, Nancy Pelosi, terroryści wewnętrzni to te osoby, które głosowały na Donalda Trumpa. Najchętniej Pelosi widziałaby osoby rasowo białe, ale przecież bardzo duży odsetek rasowo poprawnych , czyli murzynów, głosowały na Donalda Trumpa. Wiem z niektórych komisjiwyborczych w Chicago że Donald Trump uzyskał wi ęcej głosów od murzynów niz Joe Biden. A gdzie azjaci, latynosi, indianie? Jak te uciskane rasowo społeczności uważać za terrorystów wewnętrznych?

 Kolejny problem jaki sobie stworzyła obecna administracja to masowa imigracja biednych, w ogromnej większości analfabetów z krajów latynoskich do ziemii obiecanej. Imigranci są przetrzymywani w warunkach katastrofalnych pod każdym względem, stwarzając ogromne, dodatkowe problemy stanom przygranicznym. Od razu pojawiło się na rynku narkotykowym wielokrotnie więcej kokainy, oraz narkotyków syntetycznych.

Ponieważ administracja Bidena przyjęła promować masowe bezrobocie, w postaci przyznawania wysokich zasiłków jako swoistej nagrody za nicnierobienie , więc sprzyja to zakupom narkotyków na niespotykaną dotąd skalę. Ponieważ gospodarka otwiera się po covidzie, zapotrzebowanie na ręce do pracy jest ogromne, zaś bezrobotni nie są zainteresowani pracą, więc sytuacja jest patowa, dlatego że w większości przypadków zasiłki są wyższe od ofert małego i średniego biznesu. Właściciele biznesów proszą Bidena by zlikwidował zasiłki dla bezrobotnych, ale wtedy najbardziej by ucierpiały z tego powodu mniejszości rasowe, głównie czarni, którzy są najbardziej hołubieni przez obecną administrację. W chwili obecnej gubernatorzy stanów republikańskich starają się zlikwidować zasiłki dla bezrobotnych.

W sprawie tzw. pandemii Covid-19, Biden podjął zobowiązanie, że do 4 lipca musi wyszczepić 70% Amerykanów. Ciekawa jestem jakie podejmie środki przymusu, gdyż każdego dnia likwiduje się punkty masowych szczepień z powdu braku chętnych do zaszczepienia, zwłaszcza kiedy gołym okiem widać, jak stany republikańskie Floryda i Texas zniosły wszelkie ograniczenia covidowe i dosyć wyraźnie zmniejszyła się ilość osób zakażonych. Można z tego wyciągnąć wniosek, iż źródłem zakażenia i wszelkich infekcji dróg oddechowych był nakaz noszenia masek. Natomiast naczelny epidemiolog dr. Fauci chce, by maski noszono na stałe we wszystkich miejscach publiczynch.

Wracając do polityki zagranicznej wygląda to tak, jakby administracja Bidena szukała na siłę jakiejś małej zwycięskiej wojenki. Od znawców tematu wiem, że prawdopodobnie zacznie się awanturą w Etiopii. Iran jest już zbyt silny i ma bardzo dobrze zorganizowaną flotę setek małych łodzi wyposażonych być może w rakiety bądź pociski hipersoniczne. Wiadomo że Izrael szuka już byle okazji, by wciągnąć US Army w awanturę wojenną z Iranem, do której wiem, że Armia jest kompletnie nieprzygotowana. Ale po obłąkanych neokonach i nieprzewidywalnym Bidenie, wszystkiego można się spodziewać włącznie z użyciem bomb atomowych przeciwko Iranowi.


Lubię to! Skomentuj36 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka