44 obserwujących
754 notki
940k odsłon
  590   0

Instrukcja obsługi zadymy

Słuchajcie pisiory poszła narracja "naziole nas bijo" co oznacza, że nie musicie nic robić i z nikim gadać i żadnych ustępstw, bo koniec bliski. Dżessiki i Oskarki się przestraszą i przestaną przychodzić to raz, a dwa mamusie i tatusie wpadną w przerażenie i zaczną im zabraniać. Juleczki z Tłitera powinienem napisać. Niech mają te Dzesiki jednak. W każdym bądź razie frekwencja siądzie i będzie koniec. Możecie sobie bimbać:

image

Ale ja nie o tym bo odbyłem dyskusje na Tłiterze i muszę objaśnić im rzeczywistość:

I Wersja oficjalna: jesteście idiotami i nie wiecie, na jakim świecie żyjecie

Strajk kobiet początkowo został zorganizowany przemocowo: ataki na kościoły, dewastacje, ataki na kobiety wychodzące z kościoła, wycie, przekleństwa, wyzwiska, rzucanie kamiorami, butelkami. Oficjalna wersja jest taka, że nie rozumieliście, że jak kogoś napadacie to on się będzie bronił: lewicowy aktywista idzie na kogoś z siekierą i jest zdziwiony, że ten wyciąga klucz francuski i się broni. I jeszcze dodatkowo kumple wylatują z łańcuchami. Wszyscy powinni paczeć z uwielbieniem na lewackiego aktywistę i podstawiać zadki pod kopy. Wczoraj taktyka się zaczęła zmieniać o czym później.

Problem jest tu taki, że nikt nie wierzy że można być tak głupim, tj. że jesteście tak głupi i macie tak znaczne deficyty intelektualne. Poniekąd słusznie, o czym później. Każdy, najgłupszy kibol rozumie - w odróżnieniu od profesoressy tego i owego - że jak idzie na zadymę to dojdzie na zadymę i będzie na zadymie, która się może skończyć zadymiarsko. Ma świadomość tego. Powiedzmy są derby, wyjazdowy mecz z kosą, gonimy się z łańcuchami, my tamtym przyładujemy ale może oni nam też. Ja zawsze stroniłem od rozrób, powiem wam więc jak jest: bywają spontaniczne, ktoś tam kogoś skroił, więc jedni robią jazdę na osiedle drugich, lutują kogo popadnie i jest to niebezpieczne. Kiedyś to wywracali kurtki na drugą stronę i było wiadomo, kto dymi. Ustawki są trochę bezpieczniejsze dla przypadkowych przechodniów, bo na ogół ogarniają kto jest kim i z kim się biją. Czasem drą się na postronnych żeby wy********lali, a czasami życie toczy się normalnie tylko to tu to tam się ktoś goni z siekierą i nie zwraca uwagi na obserwatorów. Nigdy to nie jest bezpieczna sytuacja.

Strajk kobiet szybko stał się taką ustawką, o której charakterze zadecydowała wierchuszka, czyli samozwańczy Komitet  Białostocki bis Klementyna Suchanow, Marta Lempart,  Agnieszka Czerederecka. Szybko stał się też przedsięwzięciem przemocowym: Prezes Trybunału Konstytucyjnego Julia Przyłębska, sędzia TK Krystyna Pawłowicz, Kaja  Godek, Magdalena Korzekwa-Kaliszuk są kobietami i wszelka przemoc wobec nich jest przemocą wobec kobiet i gwałci Konwencję Przemocową. Żadna kobieta nie była tak źle potraktowana przez mężczyznę jak pani prezes Przyłębska przez Lempart, w sensie żaden facet tak publicznie na wiecu kobiety nie wyzywał. W każdym bądź razie strajk kobiet pokazał, że stosowanie przemocy wobec kobiet jest ok i systematycznie ją stosował. Wspomnę tu tez o atakach na babcie wychodzące z kościołów. Zmienił zatem nastawienie społeczeństwa do tej przemocy.

Dodatkowo dochodzi feminizm: z walką z kobietami to jest tak, jak z przepuszczaniem w drzwiach: jest to element samczej dominacji. Kto je tam wie, te feministki? Może akurat walczą z dyskryminacją kobiet w zadymach? Kibolia niechętnie walczy z kobietami, bo jednak są słabsze. Ale jak mus to mus.  Zresztą nie rozumiecie znaczenia terminu równouprawnienie: oznacza on, że tracicie swoje przywileje i musicie ocenić, czy się opłaca.

Nie rozumiecie też, że to działa w dwie strony: jeśli kobieta zachowuje się jak kobieta to jest traktowana, jak kobieta. A tu jedna taka chce się sprawdzić:

https://twitter.com/rafalhubert/status/1320822351051825154

Chyba uwierzyła, że Xena wojownicza księżniczka jest na serio.

A tu gimbaza ma instynkt samozachowawczy i spiernicza przed 2 kibolami:

https://twitter.com/DariuszMatecki/status/1320852744358535175

Tu też ma instynkt samozachowawczy

https://twitter.com/tylko_prawda_/status/1321503556294291457


II Jak jest naprawdę, czyli trochę jesteście idiotami, a trochę nie

Początkowo gimbaza została rzucona na pierwsza linię świadomie jako mięso armatnie. Miała prowokować incydenty  które pokazą usłużne media jak Onet, którego funkcjonariusz medialny wyleciał z kościoła i płakał potem na Tłiterze. Nie chce mi się szukac, jak mu było. "Ogniem i mieczem" czytajcie, tam kozacy idąc do szturmy pędzili przed sobą krowy, aby ściagnęły na siebie ogień. W każdym razie wiadomo było, że kościoły zostaną obstawione przynajmniej przez policję. I jest szansa że jakaś Dżesika zarobi w trąbę, albo przynajmniej gazem i Lempart będzie pasła się na ludzkim nieszczęściu.

Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo