36 obserwujących
627 notek
721k odsłon
2336 odsłon

Flesz niech się fleszem odciska

Wykop Skomentuj129

Coś tu jest bardzo nie tak. Otóż poseł Marcin Kierwiński wysłała na pierwszą linię walki posłankę Barbarę Nowacką i komentuje jej wyczyny na Tłiterze. Tymczasem to poseł Kierwiński winien sam na pierwszej linii naparzać się z Policją a posłanka Nowacka na Tłiterze komentować jego wyczyny. Mogła by go szarfą opasać i by walczył opasany jak Podbipięta. A nie to.

image

Jest tu jakaś dysfunkcja bo epatują swoimi nikłymi walorami intelektualnymi: za ich czasów było tak, że Policja obstawiała wyjścia, ogłaszała przez megafon że kobiety w ciąży, posłowie, dziadkowie, wszelaki element z immunitetem powinien opuścić zgromadzenie bo będzie naparzać. I piętnaście sekund potem szła do ataku. Tymczasem nie mają oni świadomości takich działań policyjnych, które sami zarządzali. Czym wytłumaczyć tą niezborność. Po tym komunikacie już Policja nie zważa na żadne immunitety i leje równo, bo posłowie powinni opuścić zgromadzenie. Nowacka zarobiła zatem gazem a Kierwiński nie zarobił, bo go tam nie było.

To tak nie działa

Pomysł, że ponieważ poseł ma immunitet i jak się go puści na 1 linię walki Policja nie będzie mogła go skasować jest słaby. Podobnie wysłanie zadymiary z Wyborczej. Nie miała ona kamizelki z napisem Press żeby nie było widać, że bierze czynny udział w zadymie. To działa w dwie strony: dziennikarze nie powinni być kasowani przez funkcjonariuszy ale w drugą stronę nie powinni brać udziału w zadymie, tylko relacjonować. Jeśli biorą udział to niech się nie dziwią, że są pod ostrzałem.

Czyli podsumowując: nie zasłaniacie się kobietami, nie wysyłacie ich na pierwszą linię to nie obrywają gazem. Podobnie nie używajcie funkcjonariuszy medialnych jako tarana. Bodnara też się to tyczy, bo on powinien własną piersią zasłaniać. Zauważcie, że kibolia przewyższa Bodnara intelektualnie, bo na zadymy nie zabiera dziewczyn. Tak towidze, że gdzieś tam na jakimś placu Lempart se stoi i protestuje a blokować ulice idzie specjalne komando z Bodnarem i Kierwińskim naparzać się z Policją

Nowicka zachowuje się tez totalnie irracjonalnie. Agresywne gesty wobec funkcjonariusza? Z tego co widzę to pisoski reżim w odróżnieniu od platformerskiego dał posłom dość czasu na opuszczenie zbiegowiska.Ja nie mówię żeby walczyć z Policją ale jak walczycie to nie płaczcie, że was biją.

Wymyśliły, że będą ładować lampami błyskowymi w Policjantów, co może być niebezpieczne dla zdrowia nawet. Dlatego proponuję, aby wyposażyć Policję we własne flesze, którymi będzie fleszować po ślepiach zadymiar. Oni mają jakiś kult ofiary: zamiast się chwalić swoimi sukcesami w walce z Policją co chwile pokazują, że ich bija, gazują, ludzie potrzebują zwycięstwa, tryumf swoich przedstawicieli chcieliby oglądać. A tu lipa.

Tymczasem pisowcy toczą bekę,że nie robią nic innego niż to, co Platforma robiła za swoich czasów. A Platforma nie rozliczyła się z przeszłością i się ona ciągnie za nimi. W 2015 przegrali wybory i powinni się domagać, żeby zostali spałowani tak samo, jak pałowali oni. Procent za zwłokę rośnie tymczasem. Kierwiński powinien oświadczyć, że PiS powinien urządzać zadymy w 2011 roku i wtedy by oddali władzę od razu. Dlatego aby te zaniedbania nadrobić unieważniają swoją druga kadencję i kaskę oddają łącznie z OFE. Takie jest oczekiwanie społeczne.

Protesty obecne wygasają zaś, zostaje grupka najbardziej zagorzałych zadymiarzy, którzy wszystkie ekscesy kaczofobiczne obstawiają od lat. Są to grupki nieliczne, przeto aby uzyskać atencję muszą robić chlew, czyli blokować ulice itp.

Podsumowując: Nieodzowne jest wyznanie przez Platformersów ich występków. Ze cieżko zgrzeszyli używając kolesi z pałami teleskopowymi i dopuszczając się różnych innych bezecnych akcji. W związku z tym proszą o takie spałowanie, żeby się wyrównało i wtedy można rozmawiać o metodach działania Policji.

Film z zajść

https://twitter.com/Policja_KSP/status/1333079193144467456

Diduszkizm Lempart :

https://twitter.com/PatrykSykut/status/1333193404252086273

Jerzemu Owsiakowi tez bije:

https://twitter.com/PatrykSykut/status/1333138436497268745

https://twitter.com/PatrykSykut/status/1333133786385674241

https://twitter.com/Policja_KSP/status/1332751763561132035

https://twitter.com/PatrykSykut/status/1332741439768420358

https://twitter.com/PatrykSykut/status/1332751404138721285

https://twitter.com/pikus_pol/status/1333060738911494148


Wykop Skomentuj129
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo