42 obserwujących
722 notki
883k odsłony
  637   3

Amortadyna działa

Niedzielski minister
Niedzielski minister

O tym że amantadyna działa wiemy gdyż papierkologia przed jej badaniami trwała 4 miesiące (słownie: cztery) a nie cztery dni. W sytuacji, kiedy tysiące osób umierają na koronawirusa taka zwłoka w badaniach bezpośrednio obciąża rząd,  w tym premiera Morawieckiego, ministra Niedzielskiego i wicepremiera Kaczyńskiego. W cztery dni a nie w cztery miesiące papiery powinni załatwić i skierować wspomniany lek do badań. Klinicznych. I powinniśmy już dawno wiedzieć, czy pomaga w leczeniu koronawirusa czy nie pomaga? Przecież prywaciarz w pół roku opracował szczepionkę i skierował a państwo se z przebadaniem leku nie radzi. Leku, który jest stosowany od dekad i którego stosowania skutki uboczne są znane. W odróżnieniu od szczepionki, która jest nieznana zupełnie. Reżimowa TV doniosła ostatnio, że ma być trzecie szczepienie Pfajzera zastosowane. Co oznacza, że szczepionka jest badziewna i nie trzyma odporności.

Żeby nie było niedomówień: chodzi mi tu o szybkie zamknięcie sprawy, stwierdzenie, że działa albo nie działa. Zwłoka w rozpoczęciu badań dowodzi niezbicie, że zdają sobie sprawę ze skuteczności Amantadyny, dlatego opóźniają badania jak tylko się da. Jakby nie działała to by od razu badania zrobili.

Czy premier Morawiecki, minister Niedzielski i wicepremier Kaczyński otoczyli badania amantadyny specjalną ochroną ABW, aby udaremnić próby ich sfałszowania? Np. poprzez naciski na stosowanie nieskutecznego dawkowania itp. Każdy kto próbuje wpływać na badania powinien być wywlekany o 6 rano przez ABW i przesłuchiwany, czemu i za ile. Nie chciało mi się pisać o powyższych kwestiach bo na swoim wideoblogu z sensem wypowiada się red. Łukasz Warzecha. Podobny artykuł popełnił też pub. Rafał Ziemkiewicz. Ja zaś skupić się chciałem na działalność sekty czcicieli maseczki i szczepionki. Działa ona regularnie m. i. na Tłiterze i wypisuje różne tam takie: ten umarł, tamten umarł, szczepmy się, nośmy maseczki, nie chodźmy do fryzjera, zachowujmy dystans. Nudzi mnie powoli odpisywanie, że jakby zmarły dostał amantadynę to może by i żył. Dlatego teraz czynię to raz a dobrze.
Sekta maseczki i szczepionki wypiera intensywnie możliwość wprowadzenia skutecznego leku na koronawirusa. Jest to zjawisko kompletnie niezrozumiałe, bo nie mają z tego kasy żadnej w olbrzymiej większości. Czemu więc odrzucają szansę ratunku? To zagadnienie wymaga jakiś specjalistycznych badań psychiatrycznych.

Tzn wiadomo, że skuteczny lek na koronawirusa potężnie zaszkodziłby interesom producentów szczepionek. Ale i rządowi by zaszkodził bo lokdałny by trzeba zakończyć. A kto zyskuje na lokdaunach?

II

Zwróćcie uwagę na wytwory chorego umysłu eksperta Naczelnej Rady Lekarskiej ds. walki z COVID-19 Pawła Grzesiowskiego:

– Przede wszystkim uważam, że stało się bardzo źle, że pomysł na leczenie amantadyną został upowszechniony, zanim przeprowadzono badania kliniczne. To jest absolutnie niewybaczalny grzech. Jeżeli ktoś ma pomysł na jakieś odkrywcze leczenie, powinien przeprowadzić takie badania i upublicznić – powiedział Grzesiowski.

https://ziemkiewicz.dorzeczy.pl/kraj/180235/grzesiowski-o-leczeniu-amantadyna-i-badaniach-klinicznych.html

Leczą się bo badania nawet się nie zaczęły, Nie będą umierać dla zysku producentów szczepionek. Dla niego nie jest problemem opóźnianie badań dowodzących skuteczności amantadyny, tylko że ludzie się leczą. Lepiej żeby zdychali niż się wyleczyli. Co zrobił pan ekspert lekarz aby badania skuteczności zostały przeprowadzone? A szczepionki przebadał? Skuteczność maseczek? Nie przebadał.

Jakie może być w tej sytuacji zaufanie obywateli do rządu, który podejmuje bezsensowne działania, a nie podejmuje sensownych? Lokdauny, nauka zdalna, doprowadzanie ludzi do ruiny itp a szkoda Morawieckiemu 5 baniek na badanie nad amantadyną? Do tego dochodzą niezgodne z prawem rozporządzenia obalane przez opozycyjne sądy.

Co w tej sytuacji? Ano napisze, że amortadyna działa (od Amora. Nie będę tłumaczył co to Amor) i się wzbudzi sekta, że się nie znam bo napisałem amortadyna a nie amantadyna więc jak mogę się wypowiadać i w tym świetle tragedia tysięcy zmarłych na kowida i ich rodzin nie ma żadnego znaczenia. I zmarłych na zwalczanie kowida. Niech mają. I tak będą dalej pitolić o maseczkach, które nie pomagają na polu o czym wywodzi wspomniany red. Warzecha. A pani Miziołek wypiera. Jeden procent do dziesięciu, ale 10 w miejscu pracy. Link zapodaję:


Dalej mamy kwestię "Warto Rozmawiać": Pośpieszalski przetrzymał czasy PO a pisiory go wykończą. LOL. I druga kwestia to opozycja a koronawirus. Wyskoków Konfederacji kompletnie nie rozumiem. O tym wszystkim kiedy indziej. Morawiecki trzyma tą cała menażerię Horban, Simon, Grzesiowski i za to odpowie przed Trybunałem Stanu.

PS: Gdzie się strzygą minister Niedzielski i premier Morawiecki i czy to jest zgodne z lokdaunem? Powinni chodzić rozczochrani i zarośnięci aby dawać dobry przykład społeczeństwu.

Lubię to! Skomentuj22 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości