33 obserwujących
577 notek
633k odsłony
1739 odsłon

Kryzys cywilizacji możemy przezwyciężyć

Wykop Skomentuj15

Ów pamiętny marsz białostocki był zorganizowany w sposób niewłaściwy. Powinien mieć charakter pokutny i expiacyjny: Uczestnicy odziani we włosiennice winni zanosić się łkaniem śpiewając pieśni pokutne. W ten sposób odpokutowaliby za ostatnie profanacje i Podleśną. Żadnej zadymy by nie była a katofobię warto zawsze odpokutować. Podobnie ostanie spoty Rabieja z Biedroniem są emanacja nienawiści, którą są przepełnieni i agresji, którą epatują. Bedzie to udawać tera, że nie rozumie odbioru społecznego: że ich poczynania ostrzegane są jako ataki i normalsi się bronią. Mam nadzieję, że po wyborach priorytetem stanie się zwalczanie katofobii i antypolonizmu.

Zajmę się teraz nadzieją taką, że jakoś uda się nam utrzymać. Święta Siostra Faustyna objawiła wprawdzie, że przetrzymamy ale nie zwalnia mnie to z wskazania czynników, które umożliwią nasze przeżycie:

Propaganda obecna jest powtórzeniem propagandy PRLu. Wtedy porządnych ludzi wyzywali od faszystów: Rząd Londyński, Armię Krajową, Kościół, Żołnierze Wyklęci, itp itd. Teraz to samo nadają i prawda ta przebija się powoli do świadomości społecznej. W TV o tym mówią nawet, podczas gdy ja od lat nawijam na blogu. Tamte mają nadzieję, że zdyskredytują normalsów swoimi wyzwiskami ale działa to w drugą stroną: skoro porzadni ludzie są nazywani faszystami to znaczy, że faszyzm nie jest taki najgorszy.

Drugim momentem jest furia propedo, ogarniająca środowiska LGBT. Weźmy ostatnie hasło "stop pedofilom z LGBT". Pyskowanie przeciw niemu stwarza wrażenie, że są za pedofilią. Gdyby zapytał gościu, dlaczego reszty pedofilów nie zastopować, przecież z punktu widzenia gówniarza to wszystko jedno? Inna rozmowa by była. Sprawiają wrażenie, że chcą bezkarności i przywilejów, w sensie bezkarności karnej, żeby Kodeks Karny nie obowiązywał ich, albo chociaż łagodne kary dostawali za swe występki. A tu ostatnio we Włoszech aktualny reżim wyłapał siatkę urzędników odbierających dzieci rodzicom, fałszujących dokumentację i sprzedających dzieci w celu m. i. gwałtu. Problem jest taki, ze wykorzystywali owi pedofile aparat państwowy do realizacji swych zbrodniczych chuci, przed czym przestrzegali wolnościowcy i ja. Dopiero państwowy urząd zajmujący się dzieciom umożliwi szerzenie się tej patologii, dając pedofilom nieograniczony dostęp do dzieci i wsparcie państwowego aparatu przymusu. Już dawno wskazałem na konieczność badań personalu na wykrywaczach kłamstw, kontroli przepływów finansowych, podsłuchach telefonów itp. I PiS robi coś w tym zakresie? No nie:

https://telewizjarepublika.pl/skandal-we-wloszech-handlowano-dziecmi-pod-przykrywka-adopcji,81903.html


Po trzecie traktują nasze społeczeństwo z pogardą, przenosząc mechanicznie swoje postrzeganie rzeczywistości. Nie przystaje do naszych doświadczeń, gdzie od razu w XX-Leciu wprowadziliśmy niepuszkowanie homoseksualistów, prawa kobiet itp. Temat do rozwinięcia. I ludzie się zbuntują. Dalej - jest szansa na przełamanie monopolu reprezentacji. Zauważcie, że jakieś Partie Kobiet zdobywały dwa procent czy coś koło tego maksimum. A roszczą sobie mandat do reprezentacji kobiet, których jest ponad 505 w społeczeństwie. W końcu się zbuntują i powstanie kobiecy ruch antyfeministyczny:

https://youtu.be/3J9NqGbDUsM


Podobnie homoseksualiści się burzą i jest szansa na ruch zwykłych homoseksualistów, z programem takim, że żyją wśród ludzi, są członkami społeczeństwa, nie chcą łazić z gołym zadkiem po ulicach, z zażenowaniem obchodzą obklejanie się gumowymi penisami, publiczne kopulacje i jeszcze dzieci się na to wszystko patrzą. Wynik wyborów samorządowych w Warszawie (tryumf duetu Trzaskowski-Rabiej)  doprowadził jednak do ataku sodówki i wyraźnego falstartu. Zwykły turniej siatkówki nie łączy się z dark roomami, masażem erotycznym i sprzedażą pornogadżetów a homoseksualny się łączy. I wyszło szydło z worka. Ci zwykli homoseksualiści są wstępnie umówieni z narodowcami z Białegostoku na udział w Marszu Niepodległości. Jak taka impreza dojdzie do skutku to aktywiści LGBT stracą monopol na reprezentację, a tego nie zniosą. Ta ich akcja #jestemlgbt na Tłiterze jest zrobiona dziwnie. Te ich wyznania wyglądają często jak pogróżki, np. będę uczył wasze dzieci itp. Dziwne. Jakąś agencje pijarową chyba wynajęli do tego. A teraz homoseksualne wynurzenia faszystowskiej czerwonej mordy, szczerbatej cioty itp. :


https://youtu.be/lDb6_E4Cvzk

Pewne zachowania są u nas kulturowo przyjęte. Podobnie jak jest zwyczaj witanie się słowami dzień dobry tak samo jest zwyczaj procesji w Boże Ciało, Wigilii, dzwonów kościelnych, Wielkanocy, kapliczki są. Itp. I tamte wierzgają przeciw ustalonym formom współżycia społecznego a wprowadzają nowe, jak owa IKEA, która zmusza pracowników do pierniczenia z uznaniem o jakiś partnerach. Nie w tę stronę powinni podążać, a w stronę tradycyjną. Konsensus społeczny - taki termin tu wprowadzę.

Wykop Skomentuj15
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo