36 obserwujących
625 notek
719k odsłon
1786 odsłon

Kto zaczyna tego wina

Wykop Skomentuj53

Trochę się ostatnio wyjaśniło. Wyszedł na jaw zamiar wieszania przed kościołami gejowskiego porno i różne inne takie. Doszły mnie słuchy, że agresywny na Tłiterze prof Kochanowski coś takiego nawywijał. Mamy tu do czynienia z nieuchronnymi procesami, które teraz zarysuję:

Niejaki Calhoun przeprowadził myszaty eksperyment: zapewnił myszom bezstresowe warunki życia i odwaliło im totalnie, z dobrobytu wyginęły doszczętnie. Nie przesądzam tu poprawności wniosków wysuwanych przy tej okazji ale historia wskazuje na dekadencje okresów schyłkowych. Pismo Święte zaś nas nieomylnie poucza, że Żydzi gdy im się powodziło popadali w bałwochwalstwo i ogólną szajbę. Coś jest tu na rzeczy i nie chcę was martwić, ale obserwowane zjawiska społeczne jak rezygnacja z dzieci z powodu klimatu, aborcjonizm, feminizm, LGBT tu mają swoją genezę. W odróżnieniu od myszy nie jesteśmy społecznością zamkniętą i zanim wyginiemy zaleją nas inne populacje, co widzimy własnoocznie. Niczyja wina w sumie. Taki dobór naturalny jakiś:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Eksperyment_Calhouna

Zwracam uwagę, że ostatnie pokolenie które zaznało jakiejś namiastki wojny to urodzeni w latach siedemdziesiątych ostatniego wieku ubiegłego tysiąclecia. Pamiętają oni Stan Wojenny i czołgi na ulicach. Okazuje się, że społeczeństwo nie daje rady bez wojny. Z punktu widzenia ewolucjonizmu wojna jest korzystna, bo jakby była niekorzystna to by zanikła. Co poradzisz jak nic nie poradzisz? Widać wyraźnie obecnie zanik instynktu samozachowawczego, co jest skutkiem braku wojny. Dokładniej braku pokoleniowego doświadczenia wojny. W ramach wspomnianego doboru naturalnego osoby mające problem z instynktem samozachowawczym eliminują się z grona żywych. Albo nabywają stosownych nawyków. Zachowania feministyczne są na tej zasadzie eliminowane. A co z LGBT?

image

Przypominam, że aktywistami LGBT często nie są osoby LGBT. Same nie powiedzą, a konstytucja zabrania pytać. Wielce Czcigodna Posła Scheuring-Wielgus np. I ci aktywiści swoja chcą ugrać kosztem.

II

Są pewne zasady społeczne jak "kto zaczyna tego wina". Nie tylko LGBT tego nie kuma, ale opozycja parlamentarna też. Nie pojmują, ze są obarczani odpowiedzialnością za różne ekscesy, jak wojna o trybunał, ciamajdan, itp. bo zaczęli rozróbę. Nasze zasady cywilizacyjne są im obce. LGBT zaś obecnie prezentuje sobą fatalny sposób zachowań społecznych: najpierw zaczyna, a potem płacze i leci na skargę. Najbardziej zdegenerowani kibole stoją tu moralnie o niebo wyżej, bo jak szukają dymu to otwarcie. Tu mamy zaś profanatorkę Podleśną, profanacje i agresję, którą kierują się elgiebeteciści. Jest to grono pozbawione tolerancji i akceptacji, kieruje się nienawiścią. Ponoć PiS chce przeprowadzić ustawę karającą za przestępstwa wynikłe z nienawiści do Kościoła. W ten sposób daliby podstawę do zapuszkowania całego tego towarzycha. Ktoś może potwierdzić taki zamiar kaczystów? Ochrona społeczeństwa przed nienawiścią jest czymś chwalebnym i zapunktowaliby w elektoracie.

image

Niestety coraz większa sfera działalności ludzkiej musi być regulowana prawnie. Inaczej będą mieli wytrąbione. Weźmy taką cisze nocną: ludzie chcą spać więc coś tam trzeba wprowadzić żeby nie wyło. Z obrazą uczyć religijnych jest problem taki, że jedni mają uczucia a inni nie mają więc mają gdzieś. To jest taka sytuacja jak z obiadem: jedni kulturalnie chcą spożyć a inni se plują od zupy jeden drugiemu. Aby chronić normalsów trzeba tamtych spacyfikować. Nie ma też uzasadnienia, że przy swoim stoliku se plują a normalsi mają swój. Temat do rozwinięcia.

image

III


https://youtu.be/_I8Fp2x7szU

Jeśli mamy konflikt wartości taki, że z jednej strony profanacja kościoła a z drugiej paru aktywistów może zarobić w comber to oczywiste jest, że niedopuszczenie do profanacji jest wartością wyższą. I uzasadnia comber. Powinno być to oczywiste. I likwidacja katofobii jest ważniejsza niż likwidacja owej mitycznej homofobii. Aby się tu rozpisać najpierw trza by poczytać wynurzenia owego prof Kochanowskiego. Ma ktoś jakieś namiary? 

PS: A ta akcja na Tłiterze #jestemlgbt? Jakaś agencja pijarowa musiała to odpalić. czemu jak groźby to brzmi?

Zobacz galerię zdjęć:

Wykop Skomentuj53
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo