24 obserwujących
1506 notek
680k odsłon
  359   0

Żołnierze to śmiecie, ca 30% zgadza się z Frasyniukiem. Dramat.


Dzisiaj 82 rocznica wybuchu II WŚ, rocznica, która rozpoczęła się atakiem niemieckiego nazistowskiego wojska na cywilne bezbronne miasto Wieluń i ostrzałem przez pancernik Schleswig-Holstein polskiej składnicy na Westerplatte.

Żołnierz polski dzielnie stawał opór przeważającym siłom niemieckim wspartymi 17 września przez Czerwoną Armie sowietów.

Jak wspomniałem dzisiaj rocznica wybuchu II WŚ, przed rozpoczęciem wojny V kolumna niemiecka na zachodzie Polski i sowiecka na wschodzie czyniła różne prowokacje, że wspomnę o gliwickiej i bydgoskiej.

Na granicy Polski i Białorusi, SG zatrzymała nielegalnych emigrantów, którzy legalnie przyjechali na Białoruś, a chcieli iść dalej na zachód Europy, no i się zaczęło.

Mimo tego, że minęło kilka dni od skandalicznych słów kogoś kto był ponoć kiedyś znaczącą postacią w opozycji o nazwisku Frasyniuk.

Chory człowiek Frasyniuk, nazwał SG i WP śmieciami, same określenie mundurowych jest skandalem, ale mnie bardziej przeraziła sonda, która pytała czy respondenci zgadzają się ze słowami Frasyniuka.

Ponad 30% pytanych zgadzało się z tymi skandalicznymi słowami, włos mi się zjeżył na głowie, czyżby antypolskie plemię, które przyjechało na ruskich czołgach aż tak się rozrosło? Jeżeli tak stąd nie dziwi ta nienawiść do polskiego munduru.

Skandaliczne słowa Frasyniuka rozpoczęła lawinę obrażającą SG i WP , słowa, których można było się spodziewać po sowieckich czy niemieckich nazistowskich zbirach a nie po posłach.

Porównywanie do sfory słów( Jachira), do zbirów, do SS-manów, oskarżanie służb mundurowych o hańbienie munduru(Lewandowski), ale szczytem chamstwa popisał się TW Bolek, niegdyś prezydent i zwierzchnik sił zbrojnych, określił żołnierzy mianem hitlerowskich, powiedział, że nie wszystkie rozkazy trzeba wykonywać, czyli były zwierzchnik sił zbrojnych kapuś SB namawia żołnierzy do buntu.

Niżej upaść nie można, ale Bolek jest bohaterem opozycji, która niby trochę popiskuje ale wyraźnego potępienia nie ma.


Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale