Andy 51 Andy 51
970
BLOG

Polskojęzyczne  i antypolskie media próbują namieszać

Andy 51 Andy 51 Media Obserwuj temat Obserwuj notkę 4

Polskojęzyczne media takie jak np. Fakt czy w swojej istocie antypolskie takie jak np. GW , próbują mieszać i kreować rzeczywistość. Niesłychana nagonka na Waszczykowskiego ministra, który był współtwórcą bardzo udanego  był szczyt u NATO  wspólnie z zespołem PAD czy ciężka praca PAD z ministrem Waszczykowskim, którego efektem było przyjęcie Polski na niestałego członka RB ONZ świadczą o ich kompetencji. Media nieprzychylne Polsce, PAD określają jako prezydenta niesamodzielnego a min. Waszczykowskiego jako najgorszego min. Spr. Zagr.  po 1990 r.

Oczywiście marzy im się prezydent typu Bronek , czy min. spraw zagranicznych typu Schetyna czy pan na  Chobielinie.

Wydaje mi się, że kierujący tymi  mediami  mają kilka nazwisk , które naprzemiennie atakują , są to min. Błaszczak, Macierewicz, Waszczykowski, Szyszko i wreszcie pani premier Szydło. Warto zauważyć , że są ministrowie , którzy w ciągu 1,5 roku dostąpili już dwukrotnie „  zaszczytu” próby odwołania.

Teraz,  próbują kreować fałszywą rzeczywistość, że niby w polskim rządzie miałoby nastąpić jakieś „trzęsienie ziemi” i radykalne zmiany w tym Pani Premier.  Nie wiem czy redaktorzy  tych antypolskich gadzinówek, mają wytyczne z Rusia Today , czy słuchają Radia Erewań, a może tylko w swojej zapiekłości nie mogą się pogodzić  z tym, że Polska ma nareszcie rząd , dla którego nadrzędną wartością jest  polska racja stanu i dobro jej obywateli stąd te próby destrukcji.

Mam nadzieję, że czasy, w których największą radość rządzących sprawiało poklepanie po plecach, lub pochlebny artykuł w zachodniej prasie już minęły i nie wrócą, a żaden polski premier nie będzie paktował z  sąsiadem a za stanowisko w europejskich urzędach nie będzie wysprzedawał za bezcen polskich firm i polskiego przemysłu.

 

http://wpolityce.pl/polityka/342858-gleboka-rekonstrukcja-rzadu-gowin-zadne-rozmowy-na-temat-trzesienia-ziemi-w-rzadzie-sie-nie-tocza-i-osobiscie-zadnego-sie-nie-spodziewam

Andy 51
O mnie Andy 51

Jestem z Trójmiasta Mąż wspaniałej żony , ojciec dwóch synów

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura