Blog
trójmiejskie spojrzenie ADMINISTRACJO PRZEGINASZ!!!
Andy 51
Andy 51 miłosnik sumo i rugby
22 obserwujących 1397 notek 634045 odsłon
Andy 51, 28 lipca 2017 r.

Państwo zaczęło działać, nareszcie kontrola Fundacji Otwarty Dialog.

1380 34 0 A A A

Lepiej późno niż wcale chciałoby się powiedzieć. Jak długo można trzymać żmije na własnej piersi. Fundacja Otwarty Dialog, wprost nawołuje do obalenia rządu, przecież w demokratycznym kraju , nie można tolerować organizacji nawołującej do obalenia rządu.

Organizacje pozarządowe są niezbędnym elementem krajobrazu politycznego, w każdym demokratycznym państwie.  Ale są organizacje pozarządowe , które swoje organizacje traktują jako oręż do walki z rządem, albo do bogacenie się tak jak to było z organizacją Jakuba Śpiewaka, która służyła onemu do zakupu luksusowych rzeczy.

Fundacja Otwarty Dialog, nie wiadomo z kim jest  powiązana, wydawała instrukcje jak obalić rząd, niejasny jest skład osobowy zarządu fundacji ani jej finansowanie. Zapewnie należałoby sprawować większą kontrolę nad niektórymi organizacjami w tym Fundacja Otwarty Dialog.

Nie przypadkiem w dniu protestów, pojawiają się setki takich samych plakatów czy identycznych świec. Większość fundacji działa na rzecz pożytku publicznego, dzieci, zwierząt, przyrody, zabytków, itd.itd.  Ale to nie przypadek , że jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki na niektórych manifestacjach pojawiają się identyczne plakaty, świece, itd.

Warto sprawdzić również Fundacje Batorego i przekonać się ile pieniędzy pompuje w nią Soros, któremu Polska stoi kością w gardle.

W czasie „ spontanicznych” wieców na budynku SN pojawił się napis „ Sąd Jest nasz”, oni chcą żeby sąd był ich a nie należał do narodu.

 

https://wpolityce.pl/polityka/350545-nasz-news-koniec-samowolki-organizacja-ktora-namawia-do-puczu-zostanie-skontrolowana-jest-wniosek-ministra-kaminskiego-do-msz-o-przeswietlenie-fundacji-otwarty-dialog

https://wiadomosci.wp.pl/pis-bierze-sie-za-organizacje-pozarzadowe-wniosek-o-kontrole-6148721464006785a

http://niezalezna.pl/103030-nawolywal-do-awantur-i-wylaczenia-rzadu-sluzby-sprawdza-fundacje-otwarty-dialog

 

 

 

Opublikowano: 28.07.2017 12:20.
Autor: Andy 51
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Jestem z Trójmiasta Mąż wspaniałej żony , ojciec dwóch synów

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • Masz rację, obecny S 24 to nie ten sam co onegdaj. Misiu, kasa, misiu i wszystko jasne.
  • Bardzo dobra analiza i wyciągnięte wnioski.
  • Ciekawe to co piszesz.

Tematy w dziale Społeczeństwo