22 obserwujących
1397 notek
641k odsłon
1392 odsłony

Państwo zaczęło działać, nareszcie kontrola Fundacji Otwarty Dialog.

Wykop Skomentuj34

Lepiej późno niż wcale chciałoby się powiedzieć. Jak długo można trzymać żmije na własnej piersi. Fundacja Otwarty Dialog, wprost nawołuje do obalenia rządu, przecież w demokratycznym kraju , nie można tolerować organizacji nawołującej do obalenia rządu.

Organizacje pozarządowe są niezbędnym elementem krajobrazu politycznego, w każdym demokratycznym państwie.  Ale są organizacje pozarządowe , które swoje organizacje traktują jako oręż do walki z rządem, albo do bogacenie się tak jak to było z organizacją Jakuba Śpiewaka, która służyła onemu do zakupu luksusowych rzeczy.

Fundacja Otwarty Dialog, nie wiadomo z kim jest  powiązana, wydawała instrukcje jak obalić rząd, niejasny jest skład osobowy zarządu fundacji ani jej finansowanie. Zapewnie należałoby sprawować większą kontrolę nad niektórymi organizacjami w tym Fundacja Otwarty Dialog.

Nie przypadkiem w dniu protestów, pojawiają się setki takich samych plakatów czy identycznych świec. Większość fundacji działa na rzecz pożytku publicznego, dzieci, zwierząt, przyrody, zabytków, itd.itd.  Ale to nie przypadek , że jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki na niektórych manifestacjach pojawiają się identyczne plakaty, świece, itd.

Warto sprawdzić również Fundacje Batorego i przekonać się ile pieniędzy pompuje w nią Soros, któremu Polska stoi kością w gardle.

W czasie „ spontanicznych” wieców na budynku SN pojawił się napis „ Sąd Jest nasz”, oni chcą żeby sąd był ich a nie należał do narodu.

 

https://wpolityce.pl/polityka/350545-nasz-news-koniec-samowolki-organizacja-ktora-namawia-do-puczu-zostanie-skontrolowana-jest-wniosek-ministra-kaminskiego-do-msz-o-przeswietlenie-fundacji-otwarty-dialog

https://wiadomosci.wp.pl/pis-bierze-sie-za-organizacje-pozarzadowe-wniosek-o-kontrole-6148721464006785a

http://niezalezna.pl/103030-nawolywal-do-awantur-i-wylaczenia-rzadu-sluzby-sprawdza-fundacje-otwarty-dialog

 

 

 

Wykop Skomentuj34
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo