19 obserwujących
459 notek
130k odsłon
171 odsłon

Sukces akcji Klubów Konfederacji-post ze strony Konfederacji.

Wykop Skomentuj5

image


Konfederacja

8 godz. ·

Tak działa zjednoczona, ideowa prawica - #KONFEDERACJA❗

Cała nasza skoordynowana akcja wymierzona w bandyckie przepisy PiS o bezkarności urzędników zakończyła się wczoraj sukcesem - po raz drugi udało nam się wywrzeć na tyle skuteczną presję na politykach PiS i przekonać wystarczającą liczbę ich posłów, że znów kierownictwo partii rządzącej zmuszone było wycofać projekt z porządku obrad! Po prostu przeliczyli, że nie mają większości potrzebnej do uchwalenia skandalicznego bezprawia.

Nasze starania o zablokowanie tego projektu rozpoczęły #KlubyKonfederacji, które wykonały fantastyczną robotę w całym kraju! Już w poniedziałek pod biurami poselskimi PiS-u nasi działacze zorganizowali protesty, a do samych biur zanieśli specjalne pisma konkretnie wyjaśniające dlaczego trzeba głosować przeciwko. To był znakomity i niezwykle pracowity dzień, a naszym działaczom należą się wielkie słowa uznania, dziękujemy za wspaniałe zaangażowanie! Już następnego dnia część posłów PiS przyznawało, że nie zamierza poprzeć tego projektu, gołym okiem było widać, że w obozie Kaczyńskiego narasta sprzeciw wobec haniebnych przepisów.

W środę rozpoczęło się posiedzenie Sejmu i zarazem drugi etap akcji - nasi posłowie od początku wykonali świetną pracę namawiając kolejnych posłów PiS, by wyłamali się z dyscypliny partyjnej i nie poparli zapisów, które wywrócą porządek prawny do góry nogami. Zarówno w kuluarach sejmowych, jak i na mównicy nasi posłowie merytorycznie miażdżyli bandycki projekt legalizujący bezprawie a reakcje innych polityków było coraz bardziej pozytywne i przyznawali nam rację. Gdy wczoraj marszałek Terlecki wychodził na briefing prasowy, już czuliśmy, że czekają nas dobre wiadomości i udało się - ogłoszone, że ze względu na brak większości w obozie rządzącym projekt po raz drugi zostaje wycofany z porządku obrad Sejmu!

Tak działa Konfederacja, obiecaliśmy, że zrobimy co w naszej mocy, by doprowadzić do zablokowania bandyckich zapisów i dopięliśmy swego. Pracujemy w obronie obywateli! #NaprzódPolsko????????

___________________________

✅ Dołącz do nas i stań się częścią Konfederacji!

???? konfederacja.pl/kluby Pokaż mniej

Wykop Skomentuj5
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka