18 obserwujących
691 notek
182k odsłony
  60   0

KONFEDERACJA>>Wspieramy, pomagamy, #OtwieraMY!

NA ZASADZIE UDOSTĘPNIENIA

===============================


Konfederacja

Wspieramy, pomagamy, #OtwieraMY!????????
Jesteśmy jedynym ugrupowaniem, które zaoferowało pomoc prawną dla wszystkich przedsiębiorców, którzy wobec bezprawnych rządowych obostrzeń chcą otwierać swoje firmy i zarabiać.
Nasi politycy, dr Sławomir Mentzen
 i Marcin Sypniewski
, działający w ramach Kongres Polskiego Biznesu
, ruszyli z realnym wsparciem prawnym. W ciągu kilku dni udało się zebrać 100 tysięcy złotych na rzecz pomocy dla przedsiębiorców zmagających się z opresyjnym państwem PiS. Oferujemy kompleksową pomoc prawną, wsparcie merytoryczne, reprezentowanie w postępowania administracyjnych i o wykroczenie. To realna pomoc, którą zamierzamy dalej rozwijać! Kontakt dla wszystkich przedsiębiorców potrzebujących pomocy prawnej:
e-mail: biuro@kongres.biz
www: https://kongres.biz
Jesteśmy jedynym ugrupowaniem, które od samego początku aktywnie sprzeciwia się wyniszczającej gospodarce polityce lockdownów! Protesty pod siedzibą PiS, wiele manifestacji w terenie, protesty w Sejmie i głosowania przeciwko szkodliwym przepisom rządzących. Ale to nie wszystko - jako jedyna partia przedstawiliśmy właśnie obywatelski projekt ustawy ANTYLOCKDOWNOWEJ, która otworzy gospodarkę i pozwoli wszystkim ludziom wrócić do pracy! W Sejmie prezentowali go przewodniczący Jakub Kulesza #NowePokolenie
, wiceprzewodniczący Krzysztof Bosak
 oraz dyrektor biura Włodzimierz Skalik
.
Lada moment ruszy zbiórka podpisów, każdy z Was będzie mógł do niej dołączyć i wesprzeć tę jakże ważną akcję! Zbierzemy 100 tysięcy podpisów i rządzący będą musieli poddać pod głosowanie!
Link do całego projektu ustawy: https://konfederacja.net/.../Projekt-ustawy...
To nasze 2 główne filary walki o wszystkich polskich przedsiębiorców, pracowników. #Konfederacja staje w obronie polskiej gospodarki, którą rząd dewastuje bezprawnymi obostrzeniami. Narasta ogólnopolski sprzeciw obywateli, którzy otwierają swoje firmy, by przetrwać i składają pozwy zbiorowe wobec państwa za nielegalne restrykcje. Przedsiębiorcy, którzy dzisiaj zmagają się z lockdownem i walczą o uniknięcie bankructwa, mogą na nas liczyć! #StopLockdown
Aktywnie wspierajcie naszą walkę i dołączcie do nas! konfederacja.pl/kluby
POLSKA RACJA - KONFEDERACJA!????????
#NaprzódPolsko????????

image

image

image

image

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Komentarze

Inne tematy w dziale