Stary Stary
231
BLOG

Płaskoziemskość

Stary Stary Teorie spiskowe Obserwuj temat Obserwuj notkę 14
Tezy foliarstwa polskiego, zebrane razem.

W wyniku wojny na południu Ukrainy powstanie wyludniona strefa, którą zajmą Żydzi, przez Arabów wypędzani z Izraela. Zapewni im to biologiczne przetrwanie.

Polaków się obciąża zbrodnią w Jedwabnem, mimo że to Niemcy spalili tam Żydów w stodole. Na całym świecie odnaleziono na to aż czterech świadków, ale ich relacje są wyciszane.

Wojnę w Ukrainie sprowokowało NATO, inspirując Ukraińców, aby wyrazili chęć przystąpienia do Sojuszu, ergo szczekając pod drzwiami Rosji.

Sojusz postępuje jak Rzym. Kiedy przy pomocy słabszych – należy czytać, że też Polski – pokona silniejszego – to znaczy Rosję – pokona potem i podporządkuje sobie słabszego – Polskę.

Ameryka gra nieczysto. Chociażby sprawa MiG-ów była ustawką. Kiedy Amerykanie publicznie(!!!) zażądali przekazania tych samolotów Ukrainie i Polacy publicznie wyrazili gotowość uczynienia tego za pośrednictwem NATO, Ameryka zostawiła nas na lodzie.

Kiedy Chiny rozpoczną batalię na Pacyfiku, Ameryka porzuci Europę. Wojna wedrze się wtedy od wschodu do Polski. Od zachodu wkroczy Bundeswehra, aby stworzyć tu niemiecki protektorat pod rządami Tuska. Będzie on elementem rosyjsko-niemieckiego kondominium, budowanego już przez Angelę Merkel i Putina. Niemcy w tym celu finansowali wcześniej Rosję, kupując tam gaz.

Wycisza się zorganizowaną turystykę uchodźczą z Ukrainy. Uciekinierzy, wysiadający z pociągów w Przemyślu, przeprowadzani są do OPS-ów, gdzie składają przygotowane wcześniej wnioski, otrzymują pieniądze i podstawionymi autobusami wracają do siebie.

Putin mimowolnie zdemaskował covidowe oszustwo, wypędzając z ojczyzny miliony niezaszczepionych Ukraińców, co nie spowodowało wzrostu zakażeń w Polsce.

Za wszystkim tym stoją żydowscy globaliści. Wprowadzają cyfrowy pieniądz, powiązany z tożsamością. Bank Światowy już zapewnił, że nie będzie on anonimowy. System zablokuje więc płatności w krajach, gdzie będzie nadmierna emisja CO2.

Pod płaszczykiem zaś walki z wydumanymi zagrożeniami epidemicznymi, rząd światowy w Jerozolimie pozbawi też pieniędzy państwa, które mu się nie podporządkują. Początkiem jest zablokowanie funduszy Polsce.

Rząd światowy doprowadzi również do obniżenia liczby mieszkańców Ziemi.

A Jacek Sasin otrzymał Medal Honorowy Poczty Polskiej im. Króla Polski Zygmunta II Augusta za szczególne zasługi dla Poczty Polskiej.

Niech to posłuży za puentę.


Stary
O mnie Stary

Nie chce mi się zmyślać, nic więc nie napiszę, bo w rzeczywistości jestem antypatycznym typem.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości