Myśli z pierwszego tłoczenia
Muzeum Tortur Intelektualnych -- Ekspozytura na S24
40 obserwujących
876 notek
643k odsłony
1785 odsłon

Nie podoba mi się zachowanie PIS

Wykop Skomentuj71

a ściślej: polityków PIS.


Przed chwilą w TVP Info zaatakował moją inteligencję pan Jarosław Krajewski - poseł PIS. Został bowiem poproszony o wypowiedź w sprawie zatrzymania posła PO Stasia G.

To, że TV eksploatuje casus pana Stasia mogę zrozumieć. To, że dziennikarze TV szukają komentarzy ze strony polityków PIS też jest dla mnie zrozumiałe.

Ale nie rozumiem, dlaczego polityk PIS, nawet taki wzorzec uczciwości i legalizmu postępowania jak pan poseł, angażuje się w działania wymiaru sprawiedliwości. Bo tak odbieram wypowiedź pana posła. Wypowiedź, która świadczy - z ubolewaniem konstatuję - o brzydkiej właściwości polityków polegającej na usilnym tłumaczeniu pospólstwu co oznacza zatrzymanie i aresztowanie posła PO. Tę wypowiedź pana posła Krajewskiego odbieram jako dowód jego braku zaufania do mojej inteligencji i zdolności do wyrobienia sobie własnej opinii i oceny zjawiska.

Nie rozumiem, dlaczego w takiej sytuacji politycy nie są w stanie wypowiedzieć krótkiej opinii (oceny) zawierającej się choćby w takich słowach:

'Sprawa zatrzymania i aresztowania posła PO, pana Stanisława G. jest w gestii prokuratury i sądu. Opinia publiczna jest na tyle świadoma, że sama potrafi wyciągnąć wnioski stosowne do sytuacji. To tyle, co mam do powiedzenia. Zostawmy ocenę działań pana G. sądowi."

Ale nie, trzeba tłuc do głupich głów, że PO jest be. Jakby nikt o tym nie wiedział ...

Wykop Skomentuj71
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka