Blog
Taki sam
er.es
er.es jak zawsze
4 obserwujących 373 notki 135825 odsłon
er.es, 11 stycznia 2017 r.

Schetynie mięknie "rura"?

240 0 0 A A A

  Wystarczyło postraszyć oszołomów i szkodników społecznych, że obrady poprowadzi Marszałek Tyszka i "zniszcze cię" Grzesiu szuka możliwości porozumienia.

  Prowadzenie obrad przez p. Tyszkę związane jest 'uderzeniem  po kieszeni' błaznów okupujących salę plenarną czyli korzystanie z możliwości nałożenia  regulaminowych kar finansowych. Tego się boją bo to dla nich jest najważniejsze tym bardziej, że nie mogą się pogodzić z utratą "koryta".

  Po wypaleniu się 'wojenki' o TK, po nic nie dającym szkalowaniu Polski na forum międzynarodowym w PE jedynym ośrodkiem gdzie mogą 'powalczyć o koryto pozostał Sejm. Ludzie dotknięci traumą utraty władzy - a już szczególnie poniewierany w ostatnich latach przez swoich G. Schetyna - są zdolni do największych świństw aby przywrócić to co było za "ich" rządów a pamiętamy jak to było - dzień bez afery to dzień stracony :)

  Jeszcze przed rozpoczęciem dzisiejszych obrad wystąpili z ze swoim programem czyli wniosek o przerwę i to do 18.01., jak widać oprócz awantur i chamskiego zachowania na nic więcej "totalitarnej" opozycji nie stać.

Opublikowano: 11.01.2017 13:06.
Autor: er.es
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Image and video hosting by TinyPic.................Image and video hosting by TinyPic ..................Image and video hosting by TinyPic

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • .....Moja dzisiejsza notka to nie osobiste żale do posła Terleckiego, jak ktoś mógłby...
  • Jednym słowem zdrajcy własnego Narodu i Państwa
  • To są durnie którzy za wszelką cenę chcą aby wróciło to co było, np. bezkarność...

Tematy w dziale Polityka