1 obserwujący
75 notek
50k odsłon
345 odsłon

Powieść "W klinczu" już w sprzedaży.

Wykop Skomentuj1

           Wszystkich zainteresowanych chciałbym poinformować, że moja powieść " W klinczu" jest już w sprzedaży /w sieci: Empik, Merlin, Gandalf, Muza i innych/. Można już śledzić losy Karola Żarskiego, Hany i wielu innych książkowych bohaterów.

          Przy okazji tej informacji chciałbym  podziękować pani Danucie Parys, dyrektor MDK w Pruszkowie - gospodarzowi imprezy, panu Grzegorzowi Zegadło - dyrektorowi Biblioteki Pruszkowskiej i Książnicy Pruszkowskiej i Wydawcy za pomoc w organizacji wieczoru promocyjnego powieści. Osobne podziękowania chciałbym złożyć pani Magdalenie Warzecha - aktorce Teatru Narodowego w Warszawie, która była uprzejma przeczytać kilka fragmentów tekstu w tak urzekający sposób, że na długo zapadły one w pamięci uczestnikom wieczoru.

          Odrębne, ogromne podziękowanie składam też panu Gerardowi Położyńskiemu, który zechciał prowadzić całe spotkanie, a później wystawił, wyreżyserowaną przez siebie komedię muzyczną "Czas na casting", która była świetnym podsumowaniem imprezy. Dziękuję aktorom teatru Studio Bis 2 za brawurowe wykonanie przedstawienia i wszystkim obecnym za udział w spotkaniu promocyjnym książki  "W klinczu".

                                                                    

                                                                                         Stanisław Sygnarski

 

Poniżej linki

-zdjęcia z imprezy:

 

linki do powieści:

empik

gandalf

merlin

muza

 

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale