106 obserwujących
450 notek
822k odsłony
302 odsłony

Wytwórcy smrodu

Wykop Skomentuj9

Wytwórcy smrodu działają obecnie pełną parą. W oparciu o kłamstwo, które wypiera prawdę, obrzucają łajnem kolejne osoby z obszaru prawicy. Zdołali złamać i zmusić do odejścia ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego i jego wiceministra Janusza Cieszyńskiego. Tylko dlatego, że wyrastali na światowe gwiazdy w walce z pandemią. Lepiej takich zaszczuć, niż pozwolić, by ktokolwiek z władzy pisowskiej został autorytetem i idolem Polaków.

Na taki smród nie pomagają żadne perfumy, czy dezodoranty. Zasłaniamy nosy, zamiast zasmradzających wykąpać w smole i siarce. Tu trzeba działać kontrrewolucyjnie a nie mediacyjnie szukać porozumienia.

Słusznie się mówi, że polityka to brudna sprawa. Nie dajmy się brudzić w imię wartości i naszego stylu życia ukształtowanego przez wielowiekową tradycję naszego narodu.”

Naprawdę ważny tekst, godny głębszego rozważenia - rzecz o tym co dziś najważniejsze – wcale nie dlatego, że Autor tego tekst wspomina także co mnie kiedyś przydarzyło się, a czego skutki odczuwam do dziś.

http://gazetabaltycka.pl/promowane/ukryty-system-niszczenia-ludzi-kto-naprawde-rzadzi-swiatem

 

Wykop Skomentuj9
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości